Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

taras z kamienia

Polecane posty

Gość Czarek M
A może kostki dekoracyjnej? ja zdecydowałem się na wybór Lido Struktura od Pozzbruk dla moich rodziców i powiem Wam, że efekt wyszedł naprawdę imponująco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika55
Ja jednak byłabym za wyborem płyty tarasowej Presstone, jest to rozwiązanie odpowiednio grube, zabezpieczone przed wnikaniem wilgoci, mrozem oraz poślizgnięciem się np. zimą przez odpowiednią strukturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysł z kamieniem fajny, według mnie lepiej to wygląda niz typowa kostka brukowa, ale na pewno trzeba się zapoznać z podstawowymi właściwościami materiału i pielęgnacją, i dopiero potem decydować się na kamień lub inny materiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robis
No tutaj rzeczywiście można albo tworzyć piękny projekt albo całkiem go zepsuć. Może sprawdźcie również propozycje od Pozbruk, a w szczególności chodzi mi tutaj o model Antyk Epoka czyli kostkę imitującą kamień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kostki od Bruk-bet oglądałeś już może? Warto bo mają świetne wzory i na pewno któryś sobie dopasujesz https://www.bruk-bet.pl/ - cenowo moim zdaniem ok za taką jakość. A ogólnie taki taras świetnie będzie wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o realizację podłogi kamiennej to skorzystałem z usług firmy www.e-wenta.pl która specjalizuje się w takich projektach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moim zdaniem taras z kamienia to wspaniała sprawa tylko trzeba pamiętać o zabezpieczeniu go przed wilgocią i tym co jest w powietrzu uważam że najlepszy jest preparat Dynasil firmy Consil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×