Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kazy1

Studia osobno

Polecane posty

Hej Jestem z moim chłopakiem już dwa lata. Czasem bywa różnie mamy złe jak i też dobre chwile. Właśnie skończyłam liceum i dostałam się na moje wymarzone studia w mieście w którym mieszkam. Mój chłopak również wybiera się na studia . Oboje złożyliśmy papiery do tych samych miast z nadzieją że będziemy razem. problem pojawił się teraz gdy mój chłopak mimo tego że ciągle powtarzał przy rodzicach i znajomych że będzie studiował tam gdzie ja nagle zmienił zdanie. Z dnia na dzień postanowił studiować w mieście oddalonym od naszego o 200 km mimo tego że dostał się tam gdzie ja i również na ten kierunek co chciał . Obecnie oboje jesteśmy w Irlandii w celach zarobkowych i mieszkamy u jego rodziny. W tajemnicy pojechał z siostrą na pocztę by wysłać podanie w którym ubiega się o akademik. Wszystko odbywało się bez mojej wiedzy. Gdy pytałam go parę dni wcześniej nim się dowiedziałam kłamał mi w oczy mówiąc że nie składał żadnych papierów o akademik. Gdy kłamstwo wyszło na jaw przez przypadek, usprawiedliwiał się ze robił to wszystko bym się nie denerwowała.Stwierdził że woli studiować w innym mieście ponieważ uważa, że tam są lepiej rozplanowane zajęcia i więcej się nauczy. Zwodził mnie robiąc mi nadzieję że zostanie ze mną. Ja już sama nie wiem co mam o tym myśleć. Chciałabym uciec stąd czuje się taka oszukana i rozczarowana. Nie wiem czy wierzyć w jego zapewnienia o jego miłości i że jestem dla niego najważniejsza w życiu. Jak ten związek ma przetrwać rozłąkę skoro już mu nie ufam. Jeśli możecie wypowiedzcie się co o tym sądzicie, będę bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×