Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czuję się jak szmata

Polecane posty

Gość gość

Dwa dni temu wybrałam się z przyjaciółką na miasto, napić się pogadać. Trafiłyśmy do pubu w którym spotkałam znajomego i jego kolegę, resztę wieczora spędziliśmy wspólnie. Później stało się.. pod wpływem alkoholu nie myślałam o konsekwencjach i przespałam się z nim. Podkreślam, że taka sytuacja zdarzyła mi się pierwszy raz w życiu ;( nigdy się tak nie zachowałam i nawet nie byłabym wstanie pomyśleć, że coś takiego mogłoby mieć miejsce. Mam potworne wyrzuty sumienia, nie wiem jak przestać o tym myśleć, nikomu o tym nie mówiłam, ale boję się, że może to wyjść z jego strony chociaż wątpię. Aktualnie spotykam się z kimś, nie jest to związek, ale czuję się jakbym go zdradziła. Jestem załamana, czasu nie cofnę, ale nie wiem jak sobie z tym poradzić, czuję się strasznie i nie chcę nawet na siebie patrzeć :( Czy któraś z Was miała podobną sytuację? Jak sobie z tym poradzić? :((( czuję się jak tania szmata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dopuki nie jestescie para nie ma problemu . Nie ma zdrady. A skad wiesz ze na tym etapie znajomości jesteś jedyna w jego życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj sobie trochę czasu, stało się nic nie poradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpusc sobie czasu nie cofniesz, może nie trafiłaś na pleciucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno wrzuć na luz, masz nauczkę na przyszłość - nie baw się tak, bo będziesz miała morlaniaka. Było Ci chociaż miło? Jeśli tak, to już zupełnie się tym nie przejmuj i nie obrażaj sama siebie. Przynajmniej masz fantazję. A jeśli naprawdę zależy Ci na tym chłopaku z którym się spotykasz, to więcej tego nie zrobisz i tyle. Bez przesady z tymi "szmatami". Faceci mogą szaleć i żaden z nich nie ma wyrzutów sumienia więc czemu Ty masz mieć? Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na własną prośbę poczułam się jak szmata.Oboje z mężem chcieliśmy spróbować seksu w większym gronie.Maz zaprosił dwóch kolegów i kilka godzin ostrego rzniecia kilka razy mnie brał każdy z nich nawet zerznieta zostałam przez męża i kolegę w obie dziurki. Co prawda z początku miałam kilka orgazmow i bylo wspaniałe mężowi się podobał ten seks.Ale ja po wszystkim czuje się jak szata a mąż nawet pytał czy nie zechciał am powtórzyć.Nie mam ochoty w ogóle na seks nawet z mężem.Kochamy się lecz przy seksie nie czuje nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tylko podziwiać Cię za odwagę, nigdy bym się nie odważyła na taki sexs grupowy:-)myślę tylko że nie masz już kontaktu z tymi kolegami męża ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×