Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luloaby

Naklejki na pustą ścianę

Polecane posty

Szukam pomysłu na zagospodarowanie ściany w dziecięcym pokoju. Mam taki fragment między oknem a narożnikiem, z którym nie bardzo mam co zrobić. Jest za wąski, żeby tam dać jakąkolwiek półkę czy regał. Pewnie, że można przywiesić obrazek, ale obawiam się, że dalej będzie pusto. Trafiłam ostatnio w internecie na takie naklejki: https://www.facebook.com/zrobiecinaklejkepl Co o tym sądziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem doi pokoju dziecka to spoko pomysł, ale samo powinno sobie wybrać według zainteresowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie. moja c órka ma naklejki ze zwierzakami i sama sobie wybrała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam ci stronkę www.magia-dekoracji.pl mają tam gotowe aranżacje i mnóstwo wzorów z folii lub weluru. Z tego co wiem wykonują też wzory na indywidualne zlecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbedu
A nie lepiej byłoby skorzystać z fototapety? Wiele z nich także jest wielokrotnego użytku. Zapoznaj się z ofertą tej firmy - viewgo.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naklejki ścienne to świetny pomysł na urozmaicenie pokoju dziecka. Dodanie żywych kolorów i wzorów, które lubi na pewno poprawią jego nastrój i samopoczucie. Ja bym pozwolił dziecku, żeby samo wybrało jakie wzory, kolory i naklejki chce mieć na ścianie, aby jak najbardziej dopasować je do jego upodobań. Polecam rzucić okiem na artykuł http://bossland.pl/nowoczesne-naklejki-na-sciane-i-inne/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwira

Naklejki to świetny pomysł! Ja zagospodarowałam dzięki nim wolne miejsce w kuchni i  salonie. Teraz pora wybrać coś dla córki z naklej-to.pl. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×