Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna olbrzymka

mam 188 cm wzrostu a mój facet 175

Polecane posty

Gość smutna olbrzymka

Co o takiej różnicy wzrostu myślicie. Ważę 90 kg mam bardzo mocno zbudowane uda i dupę dużą jak Kim Kardashian. Często myślę że on się przy mnie źle czuje. Ale powiedział mi że mnie kocha, jestem jego pierwszą kobietą ale wiem jak się ludzie muszą na nas patrzeć. Co o tym wszystkim myślicie, bo ja spać nie mogę z tego powodu, smutno mi że z niego mogą się śmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no napewno nie jest szczesliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kawał baby z ciebie, ale niektórzy lubią takie kobiety, a co ciekawe często są to faceci niscy lub chuderlawej budowy, widocznie przeciwieństwa się przyciągają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna olbrzymka
mi cały czas mówi że jest. Jestem jego pierwszą kobietą, jest bardzo miły, inteligentny ale przeczuwam że jego koledzy się z niego muszą śmiać. Czemu się nie mogłam urodzić jak inne dziewczyny :( albo nawet moja siostra, ma co prawda 182 cm ale wygląda jak laska i wszyscy faceci do niej lecą. Ja jakaś spasiona nie jestem ale mam naturalnie potężne uda i wielką dupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna olbrzymka
No mój kochany waży 72 ale jest ładnie umięśniony, ma kaloryfer na brzuchu. Jak myślicie mówi że mnie kocha i że jestem najwspanialsza na świecie żeby mi przykro nie było jak mnie zostawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymać głowę między potężnymi udami to czysta przyjemność, a jak usiądziesz mu tyłeczkiem na twarzy to też nie będzie narzekał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd dziecko my to mamy wiedzieć, nie zwracaj uwagi na to co facet mówi, tylko jak cię traktuje, jeśli jest dobrze, to najwidoczniej jemu to nie przeszkadza, a popsuć możesz wszystko tą swoją paranoją i kompleksami. Ciesz się chwilą, a czas sam pokaże jak to się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna olbrzymka
no w sumie to on to lubi i lubi też jak go czasem zdominuje. Czasem bawimy się w taką grę że to ja się do niego dobieram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna olbrzymka
Mi z żadnym facetem tak dobrze nie było jak z nim, możemy gadać o wszystkim, tylko że ja jestem jego pierwszą i boję się że będzie chciał spróbować innej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, czyli masz faceta o uległym charakterze, tacy są jak pieski, jeśli jest im dobrze, to nie uciekają od swojej Pani :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak będzie chciał spróbować innej to spróbuje, zamartwianie się na zapas to głupota, nawet jakbyś była jego 50-tą kobietą to jeśli ma zdradzić, to i tak zdradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna olbrzymka
może nie tak uległy jak jacyś sadomaso ale lubi jak od czasu do czasu to ja porządzę. A mi o dziwo też rządzenie nim sie podoba :) Lubie siłować się z nim na rękę albo bawić w zapasy. Zawsze przegrywa ;) Tylko teraz jest dobrze a jak jakaś szmata zacznie sie wokół niego kręcić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jej wpier.... lisz, proste :P Jesteś większa, dasz radę, żadna laska ci nie podskoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna olbrzymka
Mi mówi że nigdy mnie nie zdradzi i że to on się boi że ja go zostawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna olbrzymka
No masz rację, jestem od niego dużo silniejsza a co tam od jakichś lasek ;) Bardzo długo ćwiczyłam ciężary mam też czarny pas w taekwondo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna olbrzymka
Mam do was pytanie, tylko szczerze Jak wy byście zareagowały gdybyście zobaczyły taką parę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojnie, nie wyśmiałabym Was :) chyba nic bym nie pomyślała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna olbrzymka
ale wiesz jacy są ludzie. Wszystko co trochę inne im od razu nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie taka smutna olbrzymka
Dzięki za słowa otuchy, fajnie że są jeszcze tacy ludzie jak wy którym odrobina inności nie przeszkadza. Wskakuję do łóżka bo ten mój w nim goły śpi, może go obudzę :p To taki żart oczywiście, dobranoc i jeszcze raz dzięki za słowa wsparcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz 188cm? F**k :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma sprawy :) Szczęścia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jesteś bardzo kobieta, twój wzrost jest średni a twój facet to karakan i podróbka faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Behemot!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie myślałaś o pracy w cyrku albo w elektrowni np w Czernobylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czujesz jak ci wkłada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno był wątek z identycznym problem tylko laska się martwiła że dziwnie się będą patrzyć bo facet był 30 cm wyższy :p odnajdź ją i się wymieńcie, obie będziecie zadowolone :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 7:36 :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna olbrzymka
Zamówiłam sobie dużą pizzę i jak ją zjem, to jeszcze mam lody w lodówce a później wypiję kilka piw i może jakoś zasnę. Czuje się jak Guliwer:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shank
Dnia 16.08.2015 o 04:00, Gość gość napisał:

Trzymać głowę między potężnymi udami to czysta przyjemność, a jak usiądziesz mu tyłeczkiem na twarzy to też nie będzie narzekał 😛

Marzę o tym, by dziewczyna trzymała moją głowę swoimi lub usiadła mi na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×