Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kalkulator BMI to jednak żenada

Polecane posty

Gość gość

i nie należy się tym wcale sugerować wyskakuje mi w kilku różnych, że mam wagę w normie, w jednym nawet bliżej mi do niedowagi niż nadwagi... :O pokazuje, że dla mego wzrostu odpowiednia waga to między 49 kg a 65,5 kg. taka rozpiętość!! :O ważę 55,5-56 kg i uważam że mam gruuuube uda (53 cm w udzie). i pod koniec ciąży ważyłam 67,5 kg to jak niby normalna waga kobiety mego wzrostu ma być do 65,5???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo odrobina ciałka to nie jest nadwaga odrobina tłuszczu jest w normie ten kalkulator jest dosyć ogólny, jest duża rozpiętość, to tylko wskaźnik ogólny. wiadomo że optymalna waga dla każdego jest inna i to indywidualny czynnik zależny od wielu czynników a nie tylko wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dej sobie siana z tym bmi , moje to 21 a tez mam grube udziska i d..e waze obecnie 54kg a z checia bym zjechala do wagi sprzed lat czyli 48 ale co mam 40 lat , metabolizm zwolnil i koniec , nie idzie tych 6 kg zgubic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa....myśli tak dalej. Będziesz sie odchudzać i jeszcze wpadniesz w anoreksję, bo przeciez nie wyglądasz jak Ania Rubik :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zdrowa waga a waga modna czyli waga modelki to dwie różne sprawy. Wychudzenie też nie jest zdrowe, choć dobrze wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×