Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pranie

Polecane posty

Gość gość

Pierwszy raz zdarzyło mi się takie coś... Wyprałam stanik ręcznie tak jak wszystkie inne. A jednak porobiły się na nim zagięcia wygląda to nieco jak rozstępy... Stanik jest usztywniany pianka . Miałam go na sobie tylko raz.. Dodam jeszcze że to nie jest chiński bubel... Czy da się coś z tym zrobic był dość drogi nie chciala bym go wyrzucać. Pomóżcie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ja kupuję chińskie staniki po 12 zł, piorę je w pralce i są jak nowe co najmniej przez rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ma Nowa
Ja do prania polecam kapsułki Perlux. Uważam, że są lepsze od wszystkich innych. Nawet dla alergików. Dopierają dosłownie wszystko i pranie super pachnie. Nie ma co zamykać się na nowości. Warto spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niva4x4
Kapsułki Perlux spełniają wszystkie swoje zadania. Są doskonałe do wszystkich plam i we wszystkich temperaturach. Również dla alergików. Jako mama dwójki dzieci mogę je bez wątpienia polecić. Próbowałam już różnych środków i w końcu przy Perluxie jestem spokojna o nasze ubrania - nawet gdy syn idzie grać w piłkę. Warto zmienić swój środek do prania na Perlux!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×