Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ola_olenka

20 kilogramów do zrzucenia. Kto ze mną? Razem raźniej:)

Polecane posty

Trzeba wziąć się za siebie. Moja najniższa waga to ok 60 kg, najwyższa nie licząc ciąży 83 kg, obecnie ważę 80 kg, od 13.08.2015 jestem na diecie sb. Kiedyś schudłam na niej z wagi 74 na 60, utrzymywałam tą wagę jakieś trzy lata, ale przyplątała się niedoczynność tarczycy, waga szybko poszła w górę. Z wagą 60 kg dobrze się czułam, pomimo niskiego wzrostu 158 cm. Ktoś chętny do wspólnego wspierania się w walce z kilogramami. W grupie zawsze raźniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt. Tu nie ma grubasów ( oprócz Ciebie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś kto nie ma szacunku do drugiej osoby, nie ma także do siebie. Takie komentarze są nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena lena
Ja mam do zrzucenia 10 kg, ważę 65, a chciałabym 55. Masz jakiś plan na odchudzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena lena
Już doczytałam south beach... Ja planowałam uderzyć w dukana, ale ostatecznie zjadłam normalne śniadanie z węglami i dziś raczej zastosuję mż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie obecnie 5 dzień pierwszej fazy sb. Plan mam taki, żeby stosować się do założeń tej diety, jest sprawdzona przeze mnie. Dukan mnie nie przekonuje, w bliskim otoczeniu mam osoby, które owszem schudły na nim, ale jakim kosztem. Ale wiadomo każdy reaguje na dietę inaczej. Zamierzam też ćwiczyć, ale jeszcze trochę muszę się wstrzymać po cesarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ola, jakim kosztem ten dukan? pytam, bo mnie interesuja efekty uboczne diet białkowych, czy tluszczowych. osobiscie uwazam, ze dukan to zła dieta, z powodu dzialania na nerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, można się dołączyć? :) Od 13 sierpnia jestem na diecie Dukana. Owszem, słyszałam, że dużo osób na niej schudło, ale w efekcie pojawiło się jo-jo. Nigdy nie stosowałam żadnej diety, jestem mega zmotywowana, zwłaszcza, że startowałam z wagą 73.3 kg a dzisiaj jest już 71.5 :) Uważam, że we wszystkim należy zachować umiar i rozsądek. Nie oszukujmy się: nie ma diety- cud. To tylko zmiana pewnych nawyków żywieniowych, ale musi to trwać CAŁE ŻYCIE, a nie kilka miesięcy ;) Ja od zawsze byłam...może nie gruba, ale spuchnięta. Czułam się strasznie, dodatkowo w kwietniu zdiagnozowano u mnie Hashimoto i niedoczynność tarczycy, więc już samo to sprawia, że moja waga nie jest taka jak powinna. Jak Wam dzisiaj minął dzień? Pozwalacie sobie na "małe grzeszki" podczas diety? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_olenka
Kosztem zdrowia... Owszem kilogramy ładnie spadały, ale omdlenia, wypadajace włosy, czy warto?????? Ja także mam niedoczynność i hashimoto, wiec wiem co to znaczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietki, tylko zdrowa racjonalnie zbilansowana dieta! Po co się katować :) lepiej prowadzić zdrowy tryb życia i już! Próbujecie ze mną? :) inesfrankiewicz.blog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, chciałabym wystartować jutro z dietą sb. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?czy nie przeszkodzi mi w utrzymaniu odpowiedniej laktacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maserka90
Ja zrzuciłam! Dziewczyny naprawdę się da, potrzeba jedynie trochę determinacji i wiary w siebie! Ćwiczenia plus dobrze dobrana i zbilansowana dieta. Ja się be slim 3 dodatkowo przez pierwsze 3 miesiące wspomagałam, wtedy też schudłam najwięcej. ogólnie straciłam 22 kg w 7 miesięcy. Może nie za szybko, ale przynajmniej pewnie i bez jo jo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Da radę;) ja zrzuciłam już 14 w 4 miesiące, ale jeszcze 4 przede mną. Czuję się naaaprawdę ekstra! Dieta wcale nie musi być męcząca, mi pomogło COiO - dowiedziałam się jak tworzyć posiłki, o której godzinie jeść i co jeść. Oczywiście momenty zawahania były, ale porady specjalistów naprawdę pomagają ;) teraz wiem, że dam radę i nic mnie nie powstrzyma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×