Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszłaexzona

Co z nim zrobić?

Polecane posty

Gość przyszłaexzona

Nie wiem od czego zacząć. Mój niebawem ex mąż znalazł sobie młodą dziewczynę którą w jej wieku to jedynie można ją nazwać lafiryndą... Po 14 latach małżeństwa stwierdził że jednak potrzebuje czegoś nowego...rozumiecie? Czegoś nowego. Ja z dwuletnim dzieckiem zostałam porzucona dla jakiejś młodej studentki...Myślałam że wszystko sie odkręci i dam mu jeszcze jedną szansę ale okazało się że ona jest w ciąży... Jedynie na co moge liczyć od męża to pomoc materialna...ale co z dzieckiem? Dlaczego ja mam je sama wychowywać. To on powinien wziąć naszą córkę do siebie bo jak zachciało mu się bzykać na boku to niech zajmuje sie i nową dziunią i dzieckiem. Do tego kłótnie o opiekę nad dzieckiem. On przerzuca wszystko na mnie a ja też chce mieć troche życia a nie zostać z pracą i dzieckiem na głowie. Pomimo że ta siksa odebrała mi męża to oni powinni je wziąć na siebie w końcu są we dwoje. Przecież ona i tak bedzie siedziała niebawem na macierzyńskim i tak... A tak to zostaje sama ze wszystkim na głowie. Nie stać mnie na opiekunkę a przyszły ex mąż nie chce brać odpowiedzialności za nasze dziecko...Boje sie że jak tak pójdzie to żadne z nas nie bedzie chciało być rodzicem na pełen etat szczególnie ja gdy życie sypie mi się na głowie. Nie chce zostać kolejną brudną matką z dzieckiem która sie roztyje i bedzie wiecznie sama. Nie wiem jak go przekonań żeby wziął dziecko do siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Położ na wycieraczce, zadzwoń do drzwi i ucieknij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokonale Cię rozumiem, chociaż matki zaraz Cię tutaj zjedzą. Rzeczywiście standardem powinna być opieka naprzemienna - w końcu Ty też masz prawo układać sobie życie, a nie oszukujmy się codzienne próby pogodzenia pracy, odbierania dziecka z przedszkola, gotowania, póxniej obrabiania lekcji, wożenia na zajecia dodatkowe to coś innego niż zajmowanie się nim jeden weekend w miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co masz go przekonywać??? występujesz do sądu o opiekę naprzemienną i już! a jeśli on się nie godzi to występujesz o jak najwyższe alimenty motywując to potrzebą finansowania opiekunki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedn dziecko, ani tata ani mama nie chce się nim zająć. Do d**y z takimi rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie żadne dziecko - to taki ulany wypierdek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igość
przynajmniej już wiadomo czemu cię zostawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opieka naprzemienna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego nie warto rodzic dzieci, jak cie facet zostawi to zostaniesz sama z kulą u nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×