Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bulinka2211

Ciaza , miala któras z was taki problem ?

Polecane posty

witajcie kochane.. jest to moja pierwsza ciaża .. do tego blizniacza jestem na poczatku 14tc .. jeden blizniak rozwija sie prawidlowo.. fika skacze odbija sie az ciezko niekedy jest go zmierzyc.. drugi natomiast jest slaby nie rusza sie ale jeszcze zyje (tetno serca) jakie sa szanse ze urodze zdrowe dzieci.. nigdzie w sieci nie ma podobnegoprzypadku bardzo sie boje nie wiem co robic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co na to Twój lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo sie boje.. czy jest mozliwosc donoszenia ciazy mimo gdy drugi plizniak obumrze w 2 lub 3 trymestresz >> jakie sa szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazal czekac.. dzis mam isc na skierowanie do kliniki do poznania na badania prenatalne... aby zobaczyl moj przypadek doswiadczony lekarz borykajacy sie z takimi problemami na codzien.... co jesli slabszy jednak obumrze .. czy jest szansa aby 2 dziecko bylo zdrowe i abym je donosila >>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No raczej często się to zdarza ze z ciąży blizniaczej tylko jedno dziecko przeżywa, więc myślę że spokojnie donosisz to silniejsze dziecko. Elvis Presley byl tym blizniakiem który przeżył a wtedy medycyna była na dużo niższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo ze to 2 trymestr ?? dziecko juz sie raczej nie wchlonie ...bo jest za duze... czy zdrowa dzidzia nie bedzie chora ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej puki serduszko bije to nie uśmiercaj dziecka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym zespole jaki mają dzieci autorki -"TRAP" jeśli się nie zrobi zabiegu ratującego zdrowe dziecko to żadne nie przeżyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, pomodlę się w Twojej intencji. Życzę Ci cudu, zeby urodziło sie oboje maluszkow. Może drugi bedzie miał po prostu taki temperament, ze bedzie spokojniejszy np. Życzę Ci z całego serca, zeby wszystko przebieglo pomyślnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dzikuje za dodanie otuchy ;) czekam na 20 tc ciazy wtedy ide do poznaian do kliniki i moze mnie zakwalifikuja do zabiegu.. bo gdy bylam w 16 tc to szanse byly zbyt male...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj znać co postanowili. A dzisiaj twoje dziecko w takim samym stanie jak wcześniej? Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam w poznaniu i odeslali mnie do domu.. pepowina za mala laczaca... i by mogli zaszkodzic.. na jutro mam kolejny termin.. chcialabym miec juz to za sobaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×