Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gośćwawa

???

Polecane posty

Gość gość
Jak sie slicznie na mailu zgadały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wadi,jakiego loginu? Przecież one nie mają tu konta! :D Są tu przypadkiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z lasu
Do gość dziś > Jak wawie opadnie faja będziesz kur*o ssała jaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrażanie innych z niebieskiego nicka sprawia że czujecie się lepsze? :D tak to sobie tłumaczcie, hejterki z niebieskimi pyskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikogo przez ten rok tu nie obrażałam, nie hejtowałam, nie nękałam. Nie jestem taka, no i - nie muszę :P ;) Ale przelało się. H... powiedziałam z niebieskiego, że wiem (i ona wie), a reszta z was... :) Nie możecie nas ścierpieć, oj nie możecie :D Jesteśmy dla was jawnym znakiem waszego tchórzostwa i obłudy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z lasu dziś Do gość dziś > Jak wawie opadnie faja będziesz kur*o ssała jaja! X ja tempa strzało mam jaja ,ty sobie doczepiłoś:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A podobno ciotki tu nie piszą, sa tylko czasem, bo wirtualne kwadranse nie pozwalaja na dłuższe pitolenie. No i Arka, gdzie panuje ład i porządek, a mężczyźni walą je (do nich) drzwiami i oknami. Gdzie kipi sexem od emotikonek i gifów z netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To będziesz miał 4. 2 w pysku i 2 w d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he a inni im donoszą bo przecież nie śledzą kafe i nie pisza z orange :D:D:P Kogo teraz hejtujecie? Został ktos jeszcze? Czy wszyscy faceci już są wasi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O łajbę się nie martw, pływa ;)A tutaj: powiedzmy, że to misja nawracania z drogi kłamstwa i obłudy 😴 I zabawa tym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eve więc teraz postanowiłaś to nadrobić i oskarżyć kogoś wg własnego widzimisię i hejtować. Jak nie kawa to motelik. Jesteś żałosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość z lasu dziś Do gość dziś > Jak wawie opadnie faja będziesz kur*o ssała jaja! X ja tempa strzało mam jaja ,ty sobie doczepiłoś X to będziesz miał 4. Dwa w pysku i 2 w d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabawa w rozyebywanie innym tematów? :o to baw się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jedno się podziało: h... ajabuza z pomarańczy siedzi na tyłku, właśnie odkąd się "usrało" :P Co za zbieg okoliczności ;) Pracuje nad zmianą stylu ;)Ale rzeczywiście zostawmy to - ja wiem, ona wie, może przy następnej ofierze się zawaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kim ty Eve jesteś żeby innym facetom mówić z kim mają rozmawiać? Boisz się żeby nie poszli do motelu zamiast do waszej lodziarni? Skoro masz obawy i wątpliwości to chyba nie jesteście takie fajne za jakie się uważacie. No i to określenie "burdelik" zamiast "motelik". Klssyczny ból doopy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co? Nawróciliście się trochę, zbłąkane owieczki? :P Więcej wstydu macie, więcej odwagi, więcej etyki i miłości bliźniego, mniej zazdrości? 😴 Starczy na teraz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pukam w czoło Eve...pusto=głucho= nikt nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dociekaj dalej moich motywacji pomarańczowa, tchórzliwa gębo, może w końcu trafisz 😴 Tylko znów nie projektuj na mnie swoich własnych 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz w każdym gościu będzie widziała Haję, mimo że ta ją osrała, a Psuj zgasił jak peta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
: h... ajabuza HAJABUZA. Zdołasz zapamiętać, złosliwa stara panno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak by co to dajcie namiary gdzie mam zatańczyć z pomarańczowymi k*****i. Motelik czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie musisz mieć nieszczęśliwe życie Ewo. I każda z was. Jaką szmatą musisz być w realnym życiu. Wszystkim tak zazdrościsz? A jak sama nie masz to na przekór niszczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomarańczowa, tchórzliwa gębo, zdradzę ci: nie zazdroszczę, ale cii... ;) Weszłam tu rok temu naiwna i pełna życzliwości. Jak cholerna gołąbeczka nieopierzona :D Można powiedzieć, że życia się nauczyłam :classic_cool: Z niebieskiego powiedziałyśmy coś, co wszystkie dobrze wiecie. Nic więcej :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak by co to dajcie namiary gdzie mam zatańczyć z pomarańczowymi k*****i.  Motelik czy co? X Ja chętny.Co rozpier/alamy... hajahuja czy co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wołacie bo same teraz udajecie tych "nowych" he he a to już żal. Nikt nowy nie będzie pomiędzy spamem pisać :D ale ktoś zorientowany juz tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zna się z Psujem więc mogła mówić co jej się podoba, nie powiedziała tego tak jak ty, do obcych facetów, żeby wystrzegali się tamtego tematu, pisząc jednocześnie felieton na pół strony który oczernia inną osobę. Taka "mała" różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak no najlepiej napisać że kawa jest blee a moteli to burdelik. Ale wy nie możecie kręcić lodów żmijki więc liczycie na litość A dlaczego nie kręcicie na Arce, czyżby nie było już komu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszystkich co mają dosyć hejtów! Przyłączcie się do nas. Bo zemsty nadszedł czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejtować z niebieskiego to szczyt odwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciotka to co mamy dziś rozpie*dalać bo już nie wiem. Nie darujcie ku*wom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×