Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmotywowana33

Studiuje któraś z Was po 30tce ?

Polecane posty

Gość zmotywowana33

Mam 33 lata, dzieci w wieku 11, 5, 2 Po maturze studiowałam zaocznie pedagogikę, ale z przyczyn losowych nie skończyłam. Teraz bardzo żałuję :( Postanowiłam za rok pójść na swps do Poznania. Mam chęci do nauki, ale zastanawiam się jak to pogodzę z życiem rodzinnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po tym i tak nie ma pracy, kto ciebie zatrudni??? raz że duze bezrobocie po pedagogice, dwa że jestes juz stara, a jak szukają na staż czy praktyki to 20 latkow, tak wiec kompletnie bezsensu. No chyba że masz super dobre znajomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogodzisz z pewnością. Ja mam 30 lat uczę się w liceum zaocznie teraz będę zdawać dopiero maturę i zamierzam iść na studia. Ma dwójkę dzieci. A szkoła też super odskocznia od codzienności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za granicą wiek nie gra roli, jedź a zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mojej grupie są dziewczyny w wieku od 20 do 50++, łatwo nie jest, ale radzą sobie. Rodzą dzieci, wychowują, pracują i się uczą. Te starsze spełniają swoje młodzieńcze marzenie. Wczesniej nie miały czasu i pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja trzy lata temu w wieku 39 lat pisalam na tym forum, ze chce studiowac. Komentarze byly rozne. Wiadomo. Studia skonczylam i mysle o magisterskich. Studiowalam w wieku 20+ i powiem szczerze, ze teraz bardziej potrafie przyswajac wiedze. Warto, sprobuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalsza sąsiadka, wróciła do szkoły w wieku 40+, skończyła liceum, licencjat, magisterium. Prowadzi z mężem dużą, znaną na lokalnym rynku firmę. Milionerka była, obecnie jest Panią magister. Wypada dodać, prywatnie bardzo ciepła osoba, ,,poznaje''znajomych, świetna organizatorka, u niej nie ma rzeczy niemożliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×