Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

problem z l4

Polecane posty

Gość gość

mam problem z lekarzem. obecnie jestem w 29 tc. do tej pory pracowalam mimo mdlosci wymiotow itp. ostatnio praca jest dla mnie coraz bardziej uciążliwa: puchną mi nogi, boli kregoslup, kreci sie w glowie. ciezko mi wytrzymac w pracy 12h i coraz czesciej boli i twardnieje mi brzuch. na kazdej zmianie musze siedziec przed komputerem i robic obchody obiektu po 2,5 km kazdy. wypada mi po dwa na zmiane. w tym upale to okropne :( niestety w pracy nie moga zmienic mi warunkow no bo jak. ochrona to ochrona. rozmawialam.z lekarzem o swoim samopoczuciu i powiedzial ze ciazq nie choroba. skoro.dawalam radę mogę pracowac dalej. przeciez to nie 4tc i nie chce zwolnienia z lenistwa tylko juz mam taka potrzebe naprawdę. czy lekarz może mi odmówić ? boje sie o malucha bo juz raz przeżyłam obumarlą ciaze i pochówek dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli pracodawca nie może zmienić Ci warunków pracy to powinien zwolnić Cię z wykonywania obowiązków. Co oczywiście jest c*****e dla pracodawcy. Spróbuj u innego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już dawno zmieniłabym lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też zmieniłabym Lekarza. Mój mi "wciskał" od 6 tc.ale pracowałam do 37, ale siedziałam przy biurku 6 h. Na twoim miejscu dawno bym nie pracowała. To niepoważne, zwłaszcza z taką historią -przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracidawca rzada l 4. tym bardziej ze poszedl mi na reke.i jak.dowiedzial sie o ciazy dal mi umowe o prace a wczesniej mialam zlecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze jak.odmowic w 7 mies?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×