Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ellissska

Pomoc w wynajmie mieszkania

Polecane posty

Wyjeżdżam do pracy do Holandii, nie będzie mnie przez co najmniej rok. Pomyślałam, że dobrze by było wynająć kawalerkę, w której mieszkam (odziedziczyłam ją po moich rodzicach). Niestety nie bardzo mam zaufaną osobę, która mogła by doglądać tego mieszkania w trakcie mojej nieobecności. Nie chcę zostawiać mieszkania z lokatorami bez żadnego nadzoru. Poza tym czasem są jakieś niespodziewane sytuacje (np. ktoś zaleje mieszkanie, albo jest jakaś awaria). Wiadomo, że nie zostawię wszystkiego i nie wrócę w takiej sytuacji. Może słyszeliście coś na temat firm, które zajmują się zarządzaniem wynajmem mieszkań i są jakby pośrednikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, Istnieje już na rynku firmy zajmujące się wynajmem nieruchomości, mieszkań czy pokoi. Chodzi oczywiście o firmy specjalizujące się w wynajmowaniu pomieszczeń, biura nieruchomości ograniczają się do znalezienia wynajmującego. Nie wiem natomiast na ile zajmują się oni awaryjnymi sytuacjami o jakich piszesz i czy gwarantują zajęcie się problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od tego w jakim mieście masz to mieszkanie, w duzych miastach na pewno znajdziesz mnóstwo takich firm, nie wiem jak w mniejszych miastach. Ale moim zdaniem dobrze robisz chcąc wynająć swoje mieszkanie za pośrednictwem firmy, zazwyczaj zajmują się one także fachowym sporzadzeniem umowy co uchroni cie przed dodatkowymi kłopotami np. jeżeli ktoś zniszczy ściany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od tego w jakim mieście masz to mieszkanie, w duzych miastach na pewno znajdziesz mnóstwo takich firm, nie wiem jak w mniejszych miastach. Ale moim zdaniem dobrze robisz chcąc wynająć swoje mieszkanie za pośrednictwem firmy, zazwyczaj zajmują się one także fachowym sporzadzeniem umowy co uchroni cie przed dodatkowymi kłopotami np. jeżeli ktoś zniszczy ściany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, w takiej sytuacji najlepiej będzie jeśli zlecisz wynajem swojego mieszkania profesjonalnej firmie, która tym się specjalizuje. Polecam http://www.k2assetmanagement.pl Jakiś czas temu mój obecny mąż korzystał z ich usług i naprawdę mieszkanie przynosiło mu dość spory dochód. Jeśli masz okazję dorobić w ten sposób to naprawdę warto spróbować. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co mi wiadomo, to prawie wszystkie biura nieruchomości tym się zajmują. Ale nie wiem czy dokładnie wszystkie więc może okazać się, że w Twojej okolicy nikogo takiego nie znajdziesz. Niestety nie napisałaś/napisałeś gdzie jest to mieszkanie więc nie ma co strzelać. Napisz skąd jesteś, wtedy może ktoś Ci podpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co mi wiadomo, to prawie wszystkie biura nieruchomości tym się zajmują. Ale nie wiem czy dokładnie wszystkie więc może okazać się, że w Twojej okolicy nikogo takiego nie znajdziesz. Niestety nie napisałaś/napisałeś gdzie jest to mieszkanie więc nie ma co strzelać. Napisz skąd jesteś, wtedy może ktoś Ci podpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama mam mieszkanie, które wynajmuję. Lokatorów znalazłam dzięki http://pcn.center/ . Są to uczciwe osoby, które dbają o moje mieszkanie i nie mam im nic do zarzucenia. Myślę, że najlepiej szukać lokatorów właśnie przez biuro nieruchomości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ireneusz

Jeśli masz to mieszkanie do wynajęcia w Bydgoszczy, polecam skontaktować się z firmą Innesta.pl  Profesjonalne zarzadzanie najmem. Pomogą w załatwieniu formalności od przygotowania po znalezienie najemcy jeśli zajdzie taka potrzeba. Lokatorzy będą objęci nadzorem i mają obowiązek wywiązywania się z płatności.Ta firma to strzał w 10-tkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Znalezienie odpowiednich lokatorów do mieszkania, które chcemy wynająć nie jest łatwe. Najlepiej rozejrzeć się za firmą, która nam w tym pomorze. Ja zdecydowałem się na zgłoszenie się do firmy www.mieszkaniami.pl Bardzo mi pomogli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika

Poprzednik ma racje. Inaczej np można trafić na jakiegoś oszusta. Mnie pomogła firma Innesta i wiem że sprawdzili wszystko jak trzeba i wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna
Dnia 11.02.2019 o 20:35, Gość Mika napisał:

Poprzednik ma racje. Inaczej np można trafić na jakiegoś oszusta. Mnie pomogła firma Innesta i wiem że sprawdzili wszystko jak trzeba i wszystko jest w porządku.

Wynajmując mieszkanie również korzystałam z firmy Innesta. Nie miałam czasu na szukanie i biuro zrobiło to za mnie, a teraz dopilnowują by wszystko było na czas. Bym ja miała na czas pieniązki i by mojemu lokatorowi również niczego nie brakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmen
Dnia 12.03.2019 o 12:07, Gość Krystyna napisał:

Wynajmując mieszkanie również korzystałam z firmy Innesta. Nie miałam czasu na szukanie i biuro zrobiło to za mnie, a teraz dopilnowują by wszystko było na czas. Bym ja miała na czas pieniązki i by mojemu lokatorowi również niczego nie brakowało.

Też właśnie próbuję wynająć pomieszczenie i to co napisano tu o Inneście bardzo mnie zaciekawiło!  Czas się skontaktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mdms

biorąc pod uwagę Innestę nie będziesz żałolwać. Znają się na swojej pracy. W moim przypadku byli nieocenieni wręcz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Najlepszym rozwiązaniem jest zgłoszenie się do firmy, która zajmuje się zarządzaniem najmem. Ja sama korzystałam z usług firmy http://www.simproperty.com/pl/ i mogę polecić ich również wam. Działają w największych miastach w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja już dłuższy czas korzystam z oferty przygotowanej przez www.pmspoland.pl. Bardzo fajnie to wygląda, bo można liczyć na kompleksowa obsługę wszystkich nieruchomości, a nie jest to szczególnie kosztowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×