Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DdGość

Szaleje za byłą dziewczyną

Polecane posty

Gość DdGość

Cześć. Rozstałem się z dziewczyną 3 miesiące temu, w sensie ona zerwała ze mną. Nasz staż wynosił 5 miesięcy, nie było w tym czasie seksu. Popełniałem przez ten czas błędy, chciałem bliskości, aż w końcu ona miała tego dość, powiedziała, że nie może mi dać tego, czego oczekuję. Przez okres po rozstaniu zmieniłem się, spotykałem z innymi kobietami. Rozmawiałem z nią raz chwilkę, gdy składałem jej urodzinowe życzenia. Niedawno byłem w jej miejscowości i napisałem, że jak da radę, to żeby wpadła w pewne miejsce, ale mówiła, że ma inne plany... Nie wiem, czy ma kogoś innego, ale raczej nie. Na fb nadal ma nasze wspólne zdjęcia. Bardzo ją kocham, chciałbym odzyskać, ale ona chyba nie ma ochoty na znajomość ze mną. Nie chcę dawać szansy innej kobiecie póki nie wyleczyłem się z byłej, nie chcę nikogo skrzywdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co tak naciskałeś? Aż tak Ci było śpieszno? Trzeba było kochać sercem, nie fiutem. Cierpliwość popłaca, przynajmniej miałbyś pewność, że nie masz łatwej dziewczyny i miałbyś ją tylko na wyłączność, w dodatku musiała Cię kochać, skoro chciała z tym zaczekać. A teraz myślisz, że jak sobie pobzykałeś po rozstaniu z nią i teraz wracasz z podkulonym ogonem, to ona Cię przyjmie. Nic z tego, straciłeś u niej szacunek i teraz znajdzie faceta, który da jej czas, a później on będzie się nią cieszył bez ograniczeń. A Ty sobie bzykaj puste laski, co do ofiarowania mają tylko dupę, masz to na co sobie zasłużyłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ddgość
Przestań... Chciałem po prostu, żebyśmy się do siebie zbliżyli, nie naciskałem jej. Porozmawiałem z nią szczerze, że brakuje mi bliskości, ale zrobimy to jak będzie gotowa. Chciałem nadal budować ten związek mimo wszystko... Zależało mi na niej, nie na seksie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w sytuacjach trudnych zawsze proszę o ich rozjasnienie dobrej tarocistki. Za taką uwazam Sofii, ktora wróży emailowo i jest konkretna i rzeczowa. Jesli potrzebujecie takiej porady piszcie do niej na email tarocistkasofii@wp.pl . Wróży odpłatnie ale jest tego warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×