Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żłobek Małe Skrzaty Warszawa OPINIE

Polecane posty

Gość gość

Znacie? Chciałabym zapisać córkę do tego przedszkola, ale sama nie wiem, czy nie jest za drogie. Oferta jest bardzo przekonująca, ale jak jest w praktyce? Może ktoś mi coś więcej na temat tego przedszkola powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też na początku uważałam, ze żłobek jest zbyt drogi, no ale jakoś sie zdecydowałam i nie żałuję. W ramach czesnego maluszki mają sporo fajnych, rozwijających zajęć, a na dodatek mają naprawdę profesjonalną opiekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żłobek jest super :) wszelkie info i aktualności na fb, dzieciaki mają zapewnione tutaj super warunki do rozwoju jak dla mnie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka chodziła do żłobka jak jeszcze nazywał się inaczej i była bardzo zadowolona :) Uważam, że placówka zmienia się ciągle na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A powiedzcie mi, jakie tutaj jest czesne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie jest tanio, bo płaci się 1200 zł .... ale coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przynajmniej żłobek jest czysty, zadbany, sale sa przestronne i dzieci się nie nudzą , jak w większości placówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda, że tak drogo, bo placówka kusi niesamowicie ;) Có ż do września jeszcze trochę czasu, więc może się zdecyduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żłobek na poziomie super podejście do dzieci, bardzo cieszę się, że każde dziecko traktowane jest na równi to bardzo ważne moim zdaniem ich oferta najbardziej mnie przekonała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobra zapłać te 1200 zł za żłobek i miej pewność, że Twoje dziecko jest pod profesjonalną opieką, a zapisz do takiego za 600-800 i bądź nie zadowolona, bo opiekunki są wzięte z ulicy jest różnica niewelka w kwotach,a zupełnie inne podejście do dziecka więc ja polecam Żłobek Małe Skrzaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem wam, że oferty niektórych żłobków są śmieszne.. żłobek Małe Skrzaty przekonał mnie bogactwem zajęć i naprawdę świetną kadrą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak tam dziewczyny ? jak wasze pociechy po tych kilku dniach w żłobku? bo moja mala jest zachwycona! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no moja szaleje, hehe :) muszę przyznać, że bardzo obawiałam się jak to będzie, ale teraz jestem spokojna, córcia z chęcią zostaje w żłobku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żłobek jest wspaniałym rozwiązaniem szczegolnie dla rodziców, którzy oczekują bogatej ofert edukacyjnej i naprawdę profesjonalnej opieki dla mnie jest to placówka niedroga,w której moje dziecko może się prawidłowo rozwijać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cena mnie trochę na początku odstraszyła, ale jednak zaryzykowałam :) uważam, że wybrałam dobrze :) żłobek jest nowoczesny, na pewno daje spore możliwości rozwoju ;) moje dziecko bawi się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzcie mi czy można tu zorganizowac urodziny dziecka? które chodzi oczywśiście do tego żłobka słyszałam, że kiedyś była taka opcja, ale teraz nie wiem, a nie chcę żeby głupio wyszło no i pytanie, czy zorganizowałyście tu kiedyś przyjęcie dla dziecka? jakie wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak nadal można organizować urodziny,bale urodzinowe :) oczywiście są one w weekendy 3-godzinny pakiet zabaw urodzinowych dla 10 dzieci to koszt 400 zł osobiście uważam że to świetny pomysł ja zorganizowałam swojemu dziecku takie urodziny i uważam, że to była dobra decyzja córka zadowolona, ja nie miałam nic do sprzątania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże jaka żałosna reklama zlobka:/ po co właścicielka żłobka piszesz te bzdury? Naprawdę nie widzisz jak nienaturalnie to brzmi? Marketing szeptany trzeba umieć robić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże jaki żałosny hejt;/ po co hejterze piszesz te bzdury? Naprawdę nie widzisz jak nienaturalnie to brzmi? Hejt trzeba umieć robić :/ pozdrawiam :) co do żłobka... moje dziecko nie miało okazji tutaj być, niestety nie starczyło miejsc, ale moje koleżanki są zadowolone ;) czasem żałuję, że się nie pospieszyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma to jak nowoczesny żłobek w dobrej cenie bardzo cieszę się,że zapisałam dziecko do Małych Skrzatow ma tu spokój, ciszę,może przeżywać swoje dzieciństwo jak najlepiej. uważam, że lepiej wybrać nie mogłam żłobek oferuje dzieciom liczne zajęcia plastyczne, ruchowe,wyjścia na spacery, na podwórko dzieci nie mają prawa się tu nudzić polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy cena uległa zmianie? czy nadal jest ta sama stawka? myslicie, że można już zapisywać dziecko na rok 2017/2018?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojnie możesz już zapisywać dziecko stawka z tego co wiem, to nie uległa zmianie zarówno same czesne, wpisowe jak i opłata za wyżywienie jest taka sama jak rok temu zapisz jak najszybciej, bo wiesz jak to później przed samym wrześniem bywa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogólnie z tego co zauważyłam, że żłobki w Wawie są mega drogie, co nie? w innych miastach takich dużych cen nie ma, a Wawa jak zwykle.. no dlatego wolałam zapisać dziecko tutaj. wiem, że cena tez nie jest niska, ale to jedyny żłobek w okolicy cieszący się taką popularnością i tak dobrymi opiniami polecam, bo warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadza się, żlobki w wawie są mega drogie, a Małe Skrzaty nie są aż tak drogie jak się porówna inne miejsce,to jakaś masakra poza tym powiem wam, że kiedy ja osobiście szukałam żłobka dla synka, to trafiałam na bardzo zaniedbane placówki Małe Skrzaty są super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam, miesiąc prawie minął, a ja jestem szczęśliwa, zadowolona i dumna, że udało mi się znaleźć dla mojego dziecka tak kolorowe, tak rodzinne i tak przytulne miejsce polecam wszystkim żłobek małe skrzaty, bo pracują tu super opiekunki znające sie na dzieciach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem wspominam ten żlobek z tak ciepłym uśmiechem, bo to było miejsce gdzie moje dziecko się tak mocno rozwinęło gdzie moje dziecko się otworzyło na świat dziś jest już w pierwszej klasie ten czas tak szybko leci dziękuję państwu za wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś z was wie kiedy będzie rekrutacja w tym przedszkolu na rok 2018/2019 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będą pewnie pisać ana facebooku, więc warto zaglądać :) nasze dziecko już chodzi, ale kolejne też chcemy tu zapisać wlaśnie na następny rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co mają w ramach czesnego? są jakieś wyjścia? zajęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ramach czesnego codzienne zajęcia edukacyjne, w tym rytmikę i język angielski oraz zabawy tematyczne , oczywiście spacery, wyjścia też są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×