Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rege neracja

Hurtownia z ubraniami

Polecane posty

Witam wszystkich serdecznie, zastanawiam się nad rozkręceniem nowego biznesu. Na początku nie byłoby to nic wielkiego. Chciałabym mieć własny sklep internetowy, w którym mogłabym sprzedawać końcówki serii. Wiem, że jest spore zainteresowanie na ten towar i to bardzo szybko schodzi. W związku z tym szukam jakiś hurtowni z ubraniami, które zajmują się dystrybucją oraz sprzedażą markowych końcówki serii za niskie kwoty. Czy możecie polecić mi coś konkretnego lub gdzie mogłabym znaleźć taką hurtownię? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysł na biznes bardzo fajny! Sama kiedyś o czymś takim myślałam, jednak w mojej okolicy aż takiego zainteresowania nie ma no i większośc ludzi odwiedza duże miasta jak już planuje zakupy. Niestety nie bardzo moge polecić Ci jakąś hurtownię ale moze w internecie coś byś znalazła? Wujek Google zawsze coś podpowie i doradzi;) powodzenia w działaniach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem pomysł jest faktycznie bardzo fajny, ponieważ ludzie w dzisiejszych czasach lubią zaoszczędzić sobie na ubraniach, nie ukrywajmy.. ubrania w sieciówkach są coraz słabszej jakości i tak naprawdę człowiek często przepłaca. Dobrze, że są takie możliwości zakupu ubrań po niższych cenach, ostatnio nawet wśród studentów panuje moda, kto zrobi najfajniejszą stylówkę za jak najmniejsze pieniądze:) Bardzo fajny pomysł według mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie dobrych kontaktów się nie zdradza w biznesie ;P no ale niech będzie, bo http://www.hurtowniamegabrand.pl to bardzo dobra hurtownia , gdzie my się zaopatrujemy. Dobra, w sensie, że bezproblemowa, i naprawde mają ciekawe rzeczy, które jakby szybko przemawiają do klientów. To niezły czas dla naszej branży, bo przy tej gospodarce, mało kto wydaje duże sumy na cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no, ta hurtownia mega brand to rzeczywiście ciekawa opcja, nigdy nie przyszło mi do głowy, że hurtownie sprzedają też w detalu, a tu takie miłe zaskoczenie, proszę proszę :) Mój wujek ma własny biznes odzieżowy i mnie też ten temat kręci, ale najpierw myślę kupić w jakimś miejscu coś dla siebie, aby po prostu poczuć dosłownie "na własnej skórze" czy taka odzież się sprawdzi. Bo władować forsę w towar to można w sekundę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy masz już swój sklep internetowy stworzony? Jeśli tak, podaj adres - chętnie zapoznam się z ofertą. Jeśli nie - warto zacząć od rozejrzenia się w ofercie tej również. Z mojej strony chętnie polecę Tobie http://litenet.pl dlaczego? Bo oprócz sklepu zrobią dla Ciebie kampanię reklamową, wypozycjonują sklep, pomogą zwiększyć sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Emilka88
NIe tylko w hurtowniach czy na Allegro można tanio kupić ubrania. Jak się rozejrzeć po sieci to można wyhaczyć mnóstwo fajnych esklepów z ubraniami jak np. ZOiO. Tutaj macie ich nowości https://zoio.pl/nowosci - ceny naprawdę fajne - sporo ubrań za mniej niż 50 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×