Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Auto Franpol Wrocław

Polecane posty

Gość gość

Co sądzicie o tym serwisie? Jestem kobietą i szukam dobrego warsztatu samochodowego we Wrocławiu. Może ktoś mi pomoże? Proszę o opinie na temat tego serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mazda 6 :) Słyszałeś coś o tym serwisie? czy chcesz mi inny zaoferować? W sumie ten serwis ma dobre ceny z tego co sie zorientowałam, a nie chce szukać "droższego" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tometomektomek
No ja właśnie odebrałem od nich auto i jestem bardzo zadowolony. Terminowo wykonali naprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż zawsze u nich naprawia nasze auto i ja nie zauważyłam by był kiedykolwiek niezadowolony z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zadowolona. Z każdym problemem w samochodzie jeżdżę do nich, bo wiem, że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie dokładnie znajduje się ten serwis samochodowy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kościuszki 124 :) pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
profesjonalna miła obsługa i na dodatek indywidualne podejście do klienta , dzięki któremu na pewno będę dalej korzystał z usług :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi ostatnio zdiagnozowali poważną usterkę, przez którą mogło dojść do niebezpiecznego wypadku na szczęście dzięki nim wszystko dobrze się skończyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również nie mam zastrzeżeń serwis Franpol, to bardzo dobry serwis samochodowy pracują tu Specjaliście przez duże S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi wymienili ostatnio parę częsci w aucie i powiem szczerze, że cena pozytywnie mnie zaskoczyła zapłaciłem niedużo za tak dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś wie ile płaci się za wymianę rozrządu wraz z kupnem części ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy serwis jak na razie, który odwiedziłam!!! jestem zadowolona, bo w końcu mam naprawiony samochód przez specjalistów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i cen nie mają tak wysokich jak w innych serwisach, to dla mnie wiele znaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na francuskich samochodach znają sie jak mało kto. Przekonałem sie o tym na własnej skórze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jeżdżę do nikogo innego, tylko do nich, bo wiem, że zawsze zaoferują dobre ceny i usługi na najwyższym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko Auto Franpol we Wrocku, bo oni znają francuskie marki jak mało kto konkret w naprawach i usługach motoryzacyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój brat tam naprawiał i mówił że ok, Ja aktualnie niestety jestem bez swojego auta bo jest w poważniejszej naprawie i sobie na ten czas wypożyczyłem po prostu :) jest taka fajna firma http://speedrental24.pl/ we Wrocławiu i dobre warunki oferują. Całkiem fajnie sie to sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz francuski samochód to przy Sosnowieckiej mogę spokojnie polecić Zulugaraz gdzie serwisuję Citroena. Są naprawdę nieźli i nie robią fuszerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×