Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problem z wypróżnaniem u niemowlaka

Polecane posty

Gość gość

Drogie mamy, mój synek ma 8 miesięcy i ma problemy z wypróżnianiem, je juz normanie obiadki, pije soczki a kupa jest rzadko, po 3 dniach jak nie ma to daje czopka.Dzis wlozylam czopka i placz niesamowity , maly caly czerwony . Dodam ze zaparc nie ma. Kupa jest konsystencji papki ,. co zrobić zeby kupka byla codziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj masaży brzuszka. Pamiętaj tylko by wykonywać go zgodnie ze wskazówkami zegara. Dawaj do picia rumianek. Ogranicz soczki na bazie marchewki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast soczków - woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ze maly nie chce pic wody ani herbatki. Choc bym nie wiem jak sie starala maly nie wypije ani kropelki,tylko soczek ewentualnie popije po obiadku. a co myslicie o syropie lactulosum>?zeby podawac go przez jakis czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas super działa soczek pomidorek Bobo frut. Po wypiciu zawsze się pięknie wyproznia. Mój także nie tknie wody czy herbaty, zawsze płacz a potem kontrola przez parę dni co mu podaję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy,ze nie wypije? podajesz tylko wode i jak zachce mu sie pic to wypije. Przeciez to jest niemowlak. A co do problemow to nie polecam tak czesto podawania czopka,bo z czasem dziecko wogole nie bedzie w stanie sie wyproznic bez pomocy. Powiedz jeszcze czy karmisz piersia czy podajesz mm. U nas czasem tez kupa jest co 4 dni. Moze poczekaj ten 1 dzien dluzej. Aa no i napisz czy dziecko sie meczy przez te 3 dni jak nie moze zrobic kupy. Co podajesz na obiad? Moze zamiast papek zrob mu zupe? Zeby jak najwiecej wody bylo. Nie wiem rosol,ogorkowa(ogorki bez skorki)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Synek jest karmiony piersia.Wody nie wypije bo w te upaly nawet probowalam mu dawac to nie chcial za zadne skarby gryzl tylko smoczek jak poczul ze to woda, teraz kupilam mu BoboFrut to najpierw zaciagnal , posmakowal, zasmakowalo i pije. Obiadki dostaje gotowe kupne lub przyrzadzam je sama czyli wiadomo miesko warzywa makaron i miksuje to wszystko razem. Ogolnie nie jest jakis placzliwy z tego powodu ze nie robi tej kupki ale czasami tak sie kreci jakby mu wlasnie cos tam przeszkadzalo a na pampersie jest tylko slad zolty.Dostaje tez banany jabluszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozcienczaj te bobofruty wodą pol na pol lub nawet 1:2 bo to słodkie, ze szok. Nauczysz go takich slodkich smaków to nic innego nie bedzie chciał. Daj mu śliwki suszone w słoiczku lub gruszki williamsa, u nas skutkowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale codziennie mam mu dawac te sliwki?Wiem ze slodkie i pewnie dlatego tak mu to smakuje. Moze smak herbetki tez mu nie podpasowal z Bobovity; jablko, melisa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas jak mala zje sloiczek np z jabluszkami to pozniej klade ja na supermami poduszce na macie, mala ugniata brzuszek i ma lepsze trawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×