Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lllllllllllllll

Zwolnienie z wfu

Polecane posty

Gość lllllllllllllll

Nie potrafię w NIC grać i jak przypomne sobie wf z gimnazjum to mi niedobrze się robi. Zawsze przed każdą lekcją wfu się mega stresowałam a dzień w którym go nie było w planie był przeeeecudownym dniem , mogłam mieć nawet 8 kartowek i 8 klasowek jednego dnia ale jak nie miałam wfu to z chęcią szlam do szkoły. Po prostu w nic nie umiem grać, do drużyn zawsze jestem wybierana na końcu, a gdy nie obronie czy nie odbije piłki to już obgadywanie , smianie się czy jakieś komentarze pod moim adresem. Zawsze WF to był dla mnie ogromny stres. I teraz jak idę do liceum nie chce tego znowu... Chce z chęcią chodzić do szkoły a nie jak sobie przypomne że następnego dnia ma być WF to na samą myśl mi niedobrze. Tylko że rodzice nie chcą załatwić mi zwolnienia. Jestem szczupła ale wiem że przydałaby mi się aktywność fizyczna dla zdrowia no ale nie dam rady! Co mam zrobić? Mam iść do lekarza w tajemnicy przed rodzicami? Taki lekarz da mi zwolnienie? Czy będzie kazał przyjść z rodzicami? Co mam mu powiedzieć? Proszę doradźcie coś bo nawet nie stresuje się nową szkołą i zupełnie nowymi ludźmi a tym jak to będzie z wfem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam tak samo unikałam wf dziś żałuje mam skoliozę, skrzywienie kręgosłupa, okrągłe plecy, zwyrodnienie kolan i bioder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uciekaj od tego, staraj sie polubic. Masz jeszcze pare dni przed szkola, zaloz fajne ciuchy sportowe i wybierz sie na jakies bieganie, fit to teraz hit! I mowie powaznie, nie badz taka lejba, co to na wfie wymysla zwolnienia, narzeka na kazdy ******moze kiedys tak sie robilo, teraz to juz wyglada beznadziejnie. Nie musisz byc mistrzynia we wszystkim, gry sa dla przyjemnosci i zabawy, wcale nie musisz umiec. Oswiadcz wszystkim na poczatku, ze nie jestes za dobra w gra, ale starasz sie. Hamulce sa w Twojej glowie. Czemu lekarz mialby Ci dac zwolnienie, na jakiej podstawie? Zamiast kombinowac, oswoj sie z tym, bo wf i w liceum, i na studiach nawet. I dobrze, ruch to zdrowie, a dobre podejscie do ruchu to zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×