Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam strasznie male mikro cycki wstyd i hanba

Polecane posty

Gość gość
gość dziś a ja mam malego peniska tak 10-11 cm jak stanie ido tego sie szybko spuszczam. to jest neiszczescie k....wa. x Jak tam sobie chcesz ale wiedz że tobie też da się dać skrzydła i sprawić że ze swoim malcem w garści polecisz bramę zamku taranować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapewne jesteś jeszcze mlody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
penis mały ale wariat jest dużo wart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytalem gdzies ze jak masz wzrost przykladowo 1,65 to twoja waga jest 55kg czyli od koncowki wzrostu odejmujesz 10 ------czyli 1.-10=55 niewiem czy nie zamieszalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś czytalem gdzies ze jak masz wzrost przykladowo 1,65 to twoja waga jest 55kg czyli od koncowki wzrostu odejmujesz 10 ------czyli 1. x I tak samo w przypadku grubszego i cieńszego szkieletu? Pomyśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu dziewczyna 1.58m 48kg mam 86(pod biustem65)-62/63-90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytalem gdzies ze jak masz wzrost przykladowo 1,65 to twoja waga jest 55kg czyli od koncowki wzrostu odejmujesz 10 ------czyli 1.-10=55 niewiem czy nie zamieszalem x oblicza to minimalna wage jaka człowiek musi miec, bo mniejsza waga to niedowaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś czytalem gdzies ze jak masz wzrost przykladowo 1,65 to twoja waga jest 55kg czyli od koncowki wzrostu odejmujesz 10 ------czyli 1. x I tak samo w przypadku grubszego i cieńszego szkieletu? Pomyśl. x x x dla ciebie chyba tylko anorektyczka jest piekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dla ciebie chyba tylko anorektyczka jest piekna x Potrafisz powstrzymać się od tego flirtu i rzeczowo odpowiedzieć? ;) Czy tak samo w przypadku masywnego grubego szkieletu jak i szkieletu cieńszego o wiele lżejszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś [22: ] Masz świetne wymiary ;) niczego nie zmieniaj, no najwyżej możesz przytyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem sobie tak myślę co wam ludzie przychodzi gdy tak bezdusznie podcinacie innym skrzydła. Pisze jakaś laska że jest taka lub inna i zaraz znajduje sie jakaś grupka która mówi przerażonej dziewczynie że jedynym ratunkiem dla niej jest,,umrzeć'' bo jak niczego nie zmieni to jest w czarnej du/pie. Lepiej sie czujecie jak macie świadomość że inni się czują tak samo jak wy? Gdy czują sie jak bezwartościowe g****o? ;) Czemu nie użyczycie im tego z czego i tak sami nie potraficie skorzystać i nie pozwalacie im polecieć? Jesteście dla mnie przedziwną zagadką ;) Wy musicie mieć jakieś psychiczne zwichnięcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś dla ciebie chyba tylko anorektyczka jest piekna x Potrafisz powstrzymać się od tego flirtu i rzeczowo odpowiedzieć? Czy tak samo w przypadku masywnego grubego szkieletu jak i szkieletu cieńszego o wiele lżejszego? X X x W obu tych przypadkach kobieta jest chuda. Dlaczego? Ponieważ ma niedowage, obie osoby je mają bez względu na kości, nadwagą można nazwać jak kobieta mając 1.60m waży więcej niż 65kg a nie gdy nawet 50 nie waży, przy tej wadze każda kobieta mająca 1.50m będzie normalnie wyglądać, kobieta o tej samej wadze a wzroście 1.60 będzie szczupła bez względu na kości! a kobieta mająca więcej niż 70 będę wyglądała jak szkielet, tak samo kobieta mająca 1.60 i wiążąca mniej niż 45kg będzie wyglądała za chuda i taka kobieta jedynie co ma widoczne to kości, ktore tak bardzo cie kręcą, wazac 50kg będzie szczupła ale nie będzie widać jej kości i nie ważne czy ma gruby czy chudy szkielet w obu przypadkach będzie świetnie wyglądać z pewnością nie grubo, żeby wyglądać otylo musiałaby ważyć 65kg nawet przy chudych kościach X A co do kości to nie istnieje coś takiego jak ciężkie czy lekkie kości, kobiecy szkielet waży przeważnie 10kg, czemu przeważnie? Ponieważ u kobiety wyższej występują dłuższe kości długie które dodają trochę kg, kobieta niższa jako ze nie ma tak długich nóg czy rąk jej szkielet waży mniej ale to jest 1/2kg różnicy, jednakże każda kobieta mająca np 165cm będzie miała takie same kości A to czy są bardziej drobne widać tylko i wyłącznie na nadgarstkach i kostkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A to czy są bardziej drobne widać tylko i wyłącznie na nadgarstkach i kostkach x Jakie są kości widać tam gdzie mówisz ale sylwetka jest w zależności od grubości szkieletu ładna lub tłusta. Gdyby szkielet nie miał jak twierdzisz znaczenia to waga ,,prawidłowa'' byłaby sztywna a tak nie jest. Poza tym nie ma co dyskutować z faktami. Ładne jest to co się podoba a my faceci lubimy szczupłe dziewczyny. Dla ciebie to mogą być nawet trupy a nie tylko anorektyczki ale twoje zdanie liczyć sie może tylko dla lesby. Takiej która chce się tobie podobać a nie takiej która chce się przespać z facetem i nie czuć sie przy nim jak słoniątko. Tobie ubzdurało się chyba że laski mają wyglądać tak żeby je nie ruszył żaden facet który nie jest kompletnie niewidomy. Póki jednak to my będziemy decydować kogo mamy bzykać póty twoje słoniątka nie będą miały brania ;) Możesz spadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu tylko i wyłącznie ty jesteś głupi i nikt inny, bo jakim trzeba być kretynem żeby sądzić żeby kobieta wiążąca zaledwie 46kg jest gruba, tylko idiota tak myśli Skoro tak bredzisz i tych kościach to powiedz mi jak one wyglądają, daj przykład, bo kobieta wazaca 60kg przy wzroście 1.60 może być szczupła i zgrabna ponieważ tyle ważą jej mięśnie które jak wiadomo są o wiele cięższe od tłuszczu ale zajmuje o wiele mniej miejsca Powiedz chociaż jakie według ciebie kobieta ze wzrostem 1.58m i 1.63m powinna mieć wymiary żeby według ciebie mogła być szczupła X Ja jednak zawsze będę powtarzał ze żadna kobieta wazaca 50kg nie jest gruba! Tak myślą tylko idioci i fani anoreksji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja jednak zawsze będę powtarzał ze żadna kobieta wazaca 50kg nie jest gruba! Tak myślą tylko idioci i fani anoreksji x Masz ty dobrze w głowie? Równie dobrze mógłbyś twierdzić że nie jest gruba żadna która waży setkę! WSZYSTKO ZALEŻY OD SZKIELETU WZROSTU I OD ROZMIESZCZENIA TEJ WAGI. Gruba będzie nawet dziewczyna ważąca dwadzieścia kilo jeśli będzie przy tym krasnalem nie przekraczającym metra. Zresztą kochaj swoje godzille a ja kocham szczupłe o sylwetce topmodelek. Kochaj wielkie cycory i ogromne d**y a ja wolę mały biust i szczupłe biodra. Twój gust i twoja wola. Masz pewność że ci twoich piękności nawet oczyma nie będę rozbierał ;) Sam pewnie też jesteś tłusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy ty też tak ćwiczysz i czy jesteś przy tym szczupły czy wyglądasz jak te prymitywne karki na których jest wiecej tłuszczu niż mięśni a w głowach sieczka zamiast mózgów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Ja jednak zawsze będę powtarzał ze żadna kobieta wazaca 50kg nie jest gruba! Tak myślą tylko idioci i fani anoreksji x Masz ty dobrze w głowie? Równie dobrze mógłbyś twierdzić że nie jest gruba żadna która waży setkę! WSZYSTKO ZALEŻY OD SZKIELETU WZROSTU I OD ROZMIESZCZENIA TEJ WAGI. Gruba będzie nawet dziewczyna ważąca dwadzieścia kilo jeśli będzie przy tym krasnalem nie przekraczającym metra. Zresztą kochaj swoje godzille a ja kocham szczupłe o sylwetce topmodelek. Kochaj wielkie cycory i ogromne d**y a ja wolę mały biust i szczupłe biodra. Twój gust i twoja wola. Masz pewność że ci twoich piękności nawet oczyma nie będę rozbierał oczko.gif Sam pewnie też jesteś tłusty x x x pytam cie jeszcze raz idioto zasrany, jakie powinna miec wedlug ciebie kobieta wymiart gdy ma 158cm i 163cm? a moja wypowiedz byla zwiazana wlasnie z taim wzrostem wytlumacz mi drogi fanie chudosci jak to wyglada przy grubych kosciach a jak przy chudych, ile roznicy maja w obwodzie i w wadze? no wytlumacz mi to idioto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś pytam cie jeszcze raz idioto zasrany, jakie powinna miec wedlug ciebie kobieta wymiart gdy ma 158cm i 163cm? a moja wypowiedz byla zwiazana wlasnie z taim wzrostem wytlumacz mi drogi fanie chudosci jak to wyglada przy grubych kosciach a jak przy chudych, ile roznicy maja w obwodzie i w wadze? no wytlumacz mi to idioto Pięć kilo ty spasiony tępy sku/rwy/syn/u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Je/ban/y dietetyk sie znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
był taki fajny kabaret lata temu ,nie mogę tego odszukać,babcia chciała sobie biust powiększyć lekarz wypatrywał miejsc gdzie mogłyby być obecnie jej obecne cycki przez lupę się wpatrywał , potem przeniósł się na lornetkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale szkieletor ,nie no jak kości wystają w chory sposób to wiadomo że jest żle,baba ma być ponętna,ma mieć gładko zarysowane kształty bez kanciastych rogów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś pytam cie jeszcze raz idioto zasrany, jakie powinna miec wedlug ciebie kobieta wymiart gdy ma 158cm i 163cm? a moja wypowiedz byla zwiazana wlasnie z taim wzrostem wytlumacz mi drogi fanie chudosci jak to wyglada przy grubych kosciach a jak przy chudych, ile roznicy maja w obwodzie i w wadze? no wytlumacz mi to idioto Pięć kilo ty spasiony tępy sku/rwy/syn/u. x w duupe sobie wsadz te 5kg!!! takiego p/o/j/e/b/a/n/e/g/o czlowieka pierwszy raz widze ile ty wazysz co? x ja nie lubie chudych kobiet, chce miec zdrowa dziewczyne ktora bedzie miala sile chodzic i ktora jak przytule nie bedzie mi wbijac kosci w zebra takie dziewczyny mi sie podobaja http://www.fotosik.pl/zdjecie/3f6c9c6dea7359be http://www.fotosik.pl/zdjecie/0d2a3fdbc771c92a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×