Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Biustonosze z H and M opinie

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny, czy ma któraś z was stanik z H&M? Jak się wam widzą? Czy warte swojej ceny? Tam średnio są po 60 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 2 i super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słaba rozmiarówka, jakość też marna. Ja mam mały biust, 70E, i praktycznie nie mam tam czego szukać, a co mówić o kobietach z większymi piersiami. Albo potrzebujących obowdu 65 czy 60?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bardzo małe piersi, kupiłam tam 70A i jest za małe, a 70B jest znowu za duże... Beznadziejną rozmiarówke mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ci do takich cycków homonto.One gołe są śliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie jakość bez zarzutu, ale fakt, że w ogóle nie trzymają rozmiaru. Trzeba uważnie przymierzać każdy model z osobna. No i jak się ma mniej popularny rozmiar (ja mam 70C), to trudno coś znaleźć. Ale jak masz obwód 75 albo 80, to zazwyczaj wybór jest spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyobrażam sobie chodzić bez, przecież niedługo wf w szkole i przebierać się trezba. I jak tu bez stanika? Pozatym przyzwyczaiłam się, a bez to już w ogóle płaska bym była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z poprzedniczkami. Rozmiarówka to jakaś masakra, ale słyszałam kilka opinii, że co do jakości to jest w porządku. Więc jeżeli uda Ci się dopasować odpowiedni rozmiar, myślę że warto spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z rozmiarem ciężko coś dobrać, wszystko zależy od modelu. Mam kilka sztuk i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×