Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mieszkam w Szwecji i tu nikt nie pośle dziecka do klasy z murzynem

Polecane posty

Gość migrantka
Nie, moje dziecko jest blondynem z niebieskimi oczami i jasną karnacją, ale był w szkole jedynym polskim dzieckiem i jedynym nie mieszkającym na miejscu, wiec zostal troche takim 'murzynem' - ofiara przesądów i stereotypów na temat Polaków za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Migrantka nie prowokuj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Szwecji jest za dużo obcokrajowców szczególnie muzułmanów. Ale do władzy dochodzi SD i jest nadzieja że to się zmieni. Szwedzi zaczynają mieć dość tego. SD to obecnie największa partia która ma zwolenników nawet wśród emigrantów z PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migrantka
Czego mam nie prowokowac - głupoty i zasciankowości do okazania pełni swojej masakry? Zawsze i chętnie lubię to robić:) Śmieszy mnie bardzo takie wywyższanie się autorki, poniewaz zycie jest przewrotne i ktos może kiedyś z buta potraktowac jej dziecko jak się dowie, że ma matke Polkę... Jaka krazy za granicą opinia o nich w końcu? Rozpowszechniana chętnie przez osoby naszej narodowości zresztą? Ktos kto napisał, że za kilkadziesiąt lat te dobre zawody będa opanowane przez kolorowych ( i Polaków) w Uk ma rację - ci rodzice są bardziej ambitni i bardziej cisną swoje dzieci, żeby się uczyły. Więc kto wie, moze nie będzie tak źle znać te inne kultury:) W końcu nawet jeśli biali pokroju autorki otocza się murem to i ten będzie można wysadzić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry migrantka ale ewidentnie trolujesz, mi się wydaje że albo nie masz dzieci albo kasy na dzieci i na siłę próbujesz udowodnić, że dziecko w mniej elitarnej szkole wśród murzynów i arabów będzie się lepiej rozwijać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kończcie karmić trolla "migrantkę" bo już tu swoją ignorancję i głupotę pokazała .Ma takie pojęcie o życiu w UK jak o innych galaktykach. Alb o wychowaniu dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migrantka
Nie wiem jeszcze jak będzie, bo dopiero 3 dni za nami, co do stanu multi kulti to tez nie wiem, przypuszczam, że nie ma tu muzułmanów - przynajmniej marne szanse, paru murzynkow wypatrzylam, na pewno jest sporo Polaków, córka ma co najmniej sześcioro w pierwszej klasie - to tylko te dzieci z ewidentnie polskimi nazwiskami, a już się ujawniło jedno, które ma imię i naazwisko angielskie, więc - na dzień dzisiejszy 7. Co do tego, która szkoła lepsza wypowiem się za rok, ale mam wrażenie, że pewne sprawy mają w niej lepiej rozwiazane niż w poprzedniej i inne podjeście do dzieci obcokrajowców, a to już duzy plus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kali jeść kali spać kali wyciągać łapy po zasiłek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migrantka
Co do elitarności - ja piszę o szkołach jednak państwowych - wiec tutaj jesli sie nie urodziłam to nie jest łatwo się rozeznac, która jest dobra - raporty obydwie miałay akurat dośc stare, obydwa dobre, a wiele zalezy od aktualnej dyrekcji i czasem od poszczególnych nauczycieli. Prawdopodobnie ta szkoła, do której przeniosłam dziecko starsze jest w tej chwili lepsza niż poprzednia, ale to przyszłośc pokaże. Nie wiem też czemu uwazacie, że troluję - po prostu staram się nie kierowac przesądami - poniewaz niektóre dotyczą rowniez Polaków i ponieważ moje dziecko takiej dyskryminacji doświadczyło... więc to może się przydarzyć i Wam i każdemu innemu:) Trzeba miec oczy szeroko otwarte i patrzec i dzialac na bieżąco, analizowac i myśleć, a nie okopywac się na pozycjach przesądów... jesli sie tak boicie tych kolorów, tego , że w przyszłości europejczycy będa na zachodzie w mniejszosci to może lepiej za wczasu dobrze z kolorowym żyć?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mieszkam w Norwegii
migrantka w jaki sposób twoje dziecko było dyskryminowane. Ja się nie wstydze tego, ze jestem polką i jakoś nigdy nie spotkały mnie nieprzyjemności z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migrantka
Było dyskryminowane przez to, że ma matkę idiotkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migrantka
Ja sie tez nie wstydze, wrecz przeciwnie, dzieci były po prostu przykre dla niego, wyśmiewały się z polskiego imienia na poczatek, potem doszły inne rzeczy, jak w końcu syn oddal to była afera na 102, no i na końcu dyrektorce sie wyrwały pewne słowa, których nie powinna była powiedziec, co ostatecznie mnie utwierdziło, że miałam dobre przeczucia co do powodów pewnych zachowań i pewnej slepoty ciała pedagogicznego. A słowo Polka Polak pisze się duża literą - sporo osób, które twierdzą, że są dumne z bycia Polakami tego nie robi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mieszkam w Norwegii
wiem, ze się pisze z dużej litery, ale mniejsza o to. Nie wiem gdzie mieszkasz, ale ta historia wydaje się lekko naciągana. Chcesz powiedzieć, że w szkole nie było żadnego obcokrajowca prócz twojego dziecka? W sumie to nie wiem własciwie dlaczego mieliby sie czepiac polskiego pochodzenia, no chyba, ze dziecko język kaleczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jeżeli mieszkasz w Szwecji to się nie dziwię. Na szczęście w Polsce czarni i ciapaci nie przesiadują tabunami w gettach dla socjalu. Z moja córką chodzą do klasy dwie dziewczynki czarnoskóre z mieszanych małżeństw. Jedna jest córką Polki i Nigeryjczyka, oboje lekarze, a druga jest córką Sudanki i Polaka, nauczycielka i prawnik. Nie czarujmy się kolorowi w Polsce nie siedzą dla rozrób, kasy i wprowadzania swoich porządków tylko normalnie pracują i w większości są dobrze wykształceni. Owszem jak unia poryje w zarządzeniach to nam tu nasrają jak u siebie na zachodzie cobyśmy lepiej nie mieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migrantka
Nie wiem, wiem, że nie było zadnego Polaka, jedno dziecko w klasie było pochodzenia mieszanego - duńsko-amerykańskiego, było też rodzeństwo murzynków w starszych klasach. Ale od jednej matki, z która się zakolegowałam tez się dowiedziałam co nieco na temat specyfiki tamtych ludzi i uznałam, że lepiej go nie męczyć w tej szkole, lepiej spróbowac gdzie indziej póki czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie chciałabym mieszkać ani w kolorowej dzielnicy ani wysyłać dziecka do szkoły z murzynami i pakolami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety, ktore pisza czy mowia, ze nie maja nic do ciapatych i czarnych, ze to tacy sami ludzie i nie powinno sie dyskryminowac to kobiety w zwiazkach z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migrantka
ja akurat mam dzieci z Polakiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale teraz zabłysnęłaś :o a ja mogę napisać, że te co maja coś do czarnych to sfrustrowane nieudacznice, które pojechały do raju UK na zmywak, gdzie miały być funciki i jest fajnie ale nie pomyślały, że jest jeszcze coś w pakiecie, coć o czym przekonały się na własnej skórze i co poznały dopiero tam :D Mianowicie dzielnice socjalowych, wszechobecnych ciapatych, których w Polsce nie ma i może dlatego my nie mamy takiego stosunku do nich jak wy? To, że wy jesteście sfrustrowane tym zachodnim porządkiem to nie znaczy, że my też. Plujcie sobie tam na emigracji. Tu jest spokój. Trzeba było siedzieć w Polsce. Zrozumcie, że nam się tu życie powiodło w Polsce i tu jest kolorowych jak na lekarstwo więc patrzymy ze swojej polskiej perspektywy na nich i tyle. Mnie osobiście nic przykrego z ich strony nie spotkało to mam pluć, bo paniusie dorobkiewiczówny ze skandynawii, jukeju czy francji plują? a tak jak mówiłam z moją córka chodzą takie dzieci do klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz w temacie nazwe kraju madralinska? Piszemy o emigracji, nie o Polsce:O W Polsce to i mi nie przeszkadza czarny, bo jak do nas przyjezdza to chyba nie po to zeby zyc z socjalu. Naucz sie czytac ze zrozumieniem, bo watpie bys do czegos doszla nie umiejac nawet zrozumiec prostego tekstu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się wam czarni nie podobają to zawsze możecie do polski wrócić skoro wam źle :o pojechałyscie tam? To morda w kubeł i przyjmijcie do wiadomości, że tamte kraje na takie panoszenie się ciapatuchów pozwalają tak jak na to, że wy tam koczujecie. Dobrze wam tak szlory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migrantka
Ciekawe zresztą z kim chodzi to jedno czarne dziecko do klasy, skoro - jak tylko Szwed zobaczy, że takie jest to przzepisuje swoje gdzie indziej hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki postu! Czytalas ta ksiazke"Min pappa är snäll och min mamma är utlänning" ? Nie mysl sobie, ze jestes taka super z tymi swoimi pogladami. Nie zapominaj, ze nasze dzieci chodza tutaj do przedszkoli i szkol, tam wpajana jest im rownosc wiec fundujesz swojemu dziecku super dubbelmoral. Zdziwisz sie kiedys w przyszlosci kiedy Twoje dziecko bedzie mialo czarnoskorego wykladowce albo szefa. Ciekawa jestem co powiesz wtedy swojej latorosli? Pamietaj tez, ze bardzo duzo kolorowych przyjechalo do Szwecji kiedy Ty robilas w pieluchy i cos mi sie wydaje, ze oni sa troszke bardziej u siebie niz Ty ze swoja biala skora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Szwecji jest za dużo obcokrajowców szczególnie muzułmanów. Ale do władzy dochodzi SD i jest nadzieja że to się zmieni. Szwedzi zaczynają mieć dość tego. SD to obecnie największa partia która ma zwolenników nawet wśród emigrantów z PL. xxxxxxxxxxxxxxx SD nie dochodzi do władzy tylko prowadzi w sondażach, na razie w jednym. Jest trzecią partią e Riksdagu, kolejne wybory będą w 2018 roku. Pewnie, że są emigranci popierający S, w tym deputowani z rosyjskim nazwiskami i co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szwedzi adaptuje dzieci nawet z Afryki wiec bedzie czarny szwed. Nie pisz glupot chyba ze twoj syn chodzi do specjalnej klasy ze specjalnymi potrzebami i jest jednym uczniem w klasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mieszkam w pt i to tutaj jest druga Afryka, mimo to czarni mi nie przeszkadzaja. Jedni sa falszywi drudzy calkiem fajni. Fakt, ze najwiecej gowna krazy w okol murzynow, ale skoro mnie to nie dotyczy to mi to lotto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przezabawne jak przedstawicielka narodu uważanego równiez w Szwecji za podrzędny dyskryminuje innych imigranów. Dla wielu Polacy to również dzicz i skansen;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez zyje w Norwegii i w szkole mojego dziecka nie ma za wielu czarnych, w klasie chyba sa tylko dwie dziewczynki hinduski, ale mieszkamy w bogatszej dzielnicy i nie ma tutaj za wielu pakistancow, albancow czy somalijczykow. P.S mam norweskie obywatelstwo wiec chyba wolno mi ponarzekac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale polskie pochodzenie, kto będzie sie chcial przyczepic to sie przyczepi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×