Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kkarioka

W oczekiwaniu na dwie kreski..........

Polecane posty

Gość Kkarioka

Witam. Od niedawna jestem szczęśliwą żoną, staramy się o dzidziusia jednakże na dniach zapewne dostanę okres.. Jestem 6 dni przed okresem, dzisiaj zrobiłam test - wynik negatywny. Odczuwam też wszystkie delikatne bóle brzucha, jedynie od niepamiętnych czasów teraz pierwszy raz nie bolą mnie piersi.. Ktoś czeka razem ze mną na upragnione dwie kreski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im bardziej się będziesz spinać, tym dłużej nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkarioka
Wiem o tym. Nie napalam się.. jednak wiadomo, że się o tym myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba po cztery razy dziennie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 dni przed terminem to za Wcześnie na test. Ja juz mam dziecko, później poronilam i teraz znów zaczynamy się starać ale tym razem ze "wspomagaczem" właśnie zaczynam przygodę z clo i zobaczymy co z tego wyjdzie. Dziś 5 dc wiec ja jeszcze sobie poczekan na testowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkarioka
Właśnie..za wcześnie. Nie wiem co też mnie dzisiaj podkusiło zrobić test :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio zrobiłam test 4 dni przed okresem i był negatywny a po 3 dniach słaba druga kreska więc głowa do góry i powtórz w terminie@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkarioka
I też miałyście bóle brzucha delikatne jakby zaraz miał pojawić się okres? Ja je mam, co jakiś dłuższy czas się pojawiają, ale jednak.. Zawsze bolały mnie przed okresem piersi, teraz nagle mnie nie bolą co jest dla mnie dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będziesz miała jednakowych cykli całe życie. Jak nie bolą to może miałaś cykl bezowulacyjny. Też kiedyś dopatrywałam się w tym objawów ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaaaaaaaaa
Hej:) ja również czekam sobie na testowanie....staramy się już 2 lata...jedną ciąże poroniłam....teraz modle się o cud:) ostatnio jak się udało to 29dc test był negatywny (byłam pewna że nic z tego) ale następnego dnia ujrzałam 2 kreseczki:) (cykle mam niezbyt regularne 33-40 dni). Ale ja z testem muszę jeszcze poczekać ok 10 dni;)))powodzenia! Rozumiem, że ciężko jest doczekać tego właściwego dnia testowania ja też zawsze zaczynam zbyt wcześnie:P najchętniej robiłabym testy od razu po okresie hehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja co miesiac widzialam u siebie objawy ciazy, szkoda tylko ze potem nadchodzil okres. W cyklu w ktorym zaszlam to bylo tak ze sobie odpuscilam, nie myslalam totalnie o tym, olalam sprawe i wlasnie wtedy okres zaczal sie spozniac, wiec 3 dni po spodziewanym okresie zrobilam test i wyszly od razu dwie grube kreski, potem lekarz potwierdzil. nie ma co sie doszukiwac na sile bo potem tylko stres i rozczarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkarioka
Czyli nie jestem sama ;) Nie nakręcam się, zobaczę co będzie, czy okres faktycznie się pojawi. Jeśli długo będzie zwlekał powtórzę test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkarioka
Staram się nie myśleć, a i tak ciągle o tym myślę... Jednak wiem, że tym razem się raczej nie udało.. Brzuch dzisiaj też mnie pobolewał. Blisko mi do okresu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) Zrob test jeden dzien po spodziewanej miesiaczce. Ja tak zrobilam i jestem w 5 tygodniu. Brzuch mnie nadal pobolewa jak na okres czasami ale w 1 ciazy tez tak mialam. Powodzenia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A piersi cie nie bola ? Mnie nigdy na okres nie bolaly a teraz jak nigdy to tez zwrocilo moja uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkarioka
Ja zawsze bóle na okres odczuwałam na 3-4 dni przed okresem, tym razem zaczęłam je odczuwać 10 dni przed.. I od tamtej pory do dziś co jakiś czas je delikatnie czuje, a okres powinnam dostać za 5 dni wg mojego kalendarzyka. No i właśnie te piersi.. Zawsze bolą mnie przed okresem, są b. wrażliwe.. A teraz? Właśnie wcale mnie nie bolą. Nie chce się niepotrzebnie łudzić, no ale.. Jakoś tak jest dziwnie i ja to czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkarioka
Poza tym, że brzuch zaczął mnie pobolewać już na 10 dni przed okresem oraz tym, że nie bolą mnie wcale piersi co jest dla mnie wielkim szokiem.. Tym bardziej, że w tym czasie to nastąpiło. Akurat teraz gdy zaczęliśmy się starać. Powtórzę test jeśli okres się nie pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtorz test dzien po bede trzymala kciuki :) ja tez tak mialam ze pare ladnych dni przed minie brzuch pobolewal i jednak ciaza . Teraz jeszcze mnie troche czasami pobolewa tak jak na okres ale nie az tak mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czułam kiedys takie bole i zaszlam wtedy w ciaze a teraz kiedy mam dziecko i nie planuje teraz kolejnego to jak mam takie objawy jak ty juz boje sie ze to ciąża i okazuje sie ze jednak nie. Takze trzeba czekac do okresu. Ale test z blada kreska wyszedł mi na 3 dni przed terminem@ wiec szanse są ale musisz wytrzymać troche. No i jak zrobiłam test z blada kreska pognałam na betę i wyszla ciaza i wysoki poziom bety jak na bliźniaki i pobiegłam do lekarza i wyszlo ze to dopiero "domek" dla dziecka jak to okreslila gin... Placz i lament a potem nastepna wizyta i serduszka nie bylo jeszcze i panika i potem znów wizyta i usg i wszystko super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko wcale sie nie napinasz.. I dlatego, ze sie nie nakrecasz zrobilas test az 6 dni przed terminem @. Objawy ciazowe na tym etapie nie istnieja. Sa takie same jak PMS. Nie wmawiaj sobie. Bedziesz w ciazy to bedziesz. Nie to nie. Im bardziej o ttm myslisz tym mniejsza szansa,ze sie uda. Stres i napiecie uniemozkiwiaja zagniezdzenie. Organizm stwierdza,ze to nie jest dobry moment na ciaze skoro tyle stresu i z ciazy nic nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkarioka
Faktycznie test zrobiłam za szybko i bardzo spontanicznie.. Był pod ręką po prostu. Nie napalam się :) Nie kupię kolejnego. Będzie co ma być. Brzuch juz dzisiaj mnie pobolewał jak na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak tam drugi test robiłaś? Karioko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkarioka
Jeszcze czekam. Powinnam dokładnie jutro dostać okres... Korci mnie zrobić test ale boję się rozczarowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkarioka
No i jest okres.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie cykle się zmieniają, poza tym stres też może powodować różne dziwne symptomy jakby ciążowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkarioka
Wiem, że to dopiero pierwszy raz, ale zaczęłam się martwić trochę, że jednak nam się nie udało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkarioka
Czy jest ktoś kto też czeka? Zrobiłam test, wczoraj pokazał owulację..Były dwie wyraźne krechy. Ciekawe co tym razem z tego wyjdzie, zaczynam się tym martwić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkarioka
Martwi mnie jeszcze coś. Kiedyś byłam na badaniu usg u znajomej i powiedziała, że mogę mieć problemy z zajściem w ciążę.. Poszłam do ginekologa. Zrobił mi usg, powiedziałam że cykle mam regularne co 29-30 dni.. P. doktor od razu się uśmiechnęła i powiedziała, że nie mam się zupełnie czym martwić i w takim razie wszystko jest ok. Jednak mimo wszystko nadal mi siedzi to w głowie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkarioka
Aaaa! Ta znajoma u której byłam powiedziała, że mam PCOS. Jak powiedziałam o tym p. ginekolog to powiedziała, że na podstawie samego USG nie wolno w ogóle takiej opinii wydawać. Zapisała sobie wielkość jajników, wszystko w porządku było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×