Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćXx

Plamienie :(

Polecane posty

Gość gośćXx

Witam, obecnie jestem w 7 tc. Tydzień temu podczas Usg dopochwowego dostałam lekkiego plamienia dodam, że przed Usg nie miałam nigdy plamien . Został mi przypisany duphaston 2x1 i w razie potrzeby no spa. Po Usg nie dostałam już żadnego plamienia. po tygodniu zdecydowałam się z partnerem na lekkie zbliżenie. Tuż po stosunku dostałam lekkiego plamienia. Jaki może być powód że nie plamie wcale a podczas Usg i stosunku doszło do plamienia? Dodam że nie.towarzyszą mi żadne bóle. Martwię się wizytę mam za tydzień oczywiście powiem lekarzowi o zaistniałej sytuacji. Pytałam podczas ostatniej wizyty jak mam postępować jeżeli plamienia jeszcze się pojawia gin powiedziała że jeśli nie towarzyszy im ból i są mało obfite i nie mają typowo koloru krwi to mam się nie przejmować i brać duphaston cały czas . Całe szczęście nie miałam innych plamien ale teraz już znam przyczynę że tak powiem za każdym razem kiedy coś mam w środku dostaje plamienia nie wiem jaka jest przyczyna ;( czy któraś może tak miała? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po badaniu mialam plamienie. Wszystko przez przekrwiona pochwe i bardzo delikanta. Tak bywa czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi po plamieniu lekarka poleciła wstrzemięźliwość na jakis czas. Tobie radze to samo, po co się stresowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też dostałam plamienia po usg dopochwowym, dopieroo potem jak poczytałam zrozumiałam że nie zaleca się takiego usg bo może spowodować poronnie, jak później wybrałam innego lekarza prowadzącego ciążę też to potwierdził, i zaleciła brak seksu do 12 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×