Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

fejs i sale weselne

Polecane posty

Gość gość

Dzis slyszalam opinie ,ze kazda szanujaca sie sala weselna ma swoj profil na fejsie,zgadzacie sie z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wiele lokali boi sie zlych opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przez fejsa sprawdzilam opinie o weselach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na facebooku Pary Młde nie sa anonimowe, na takich forach tez mozna znalezc w miarę prawdziwe opinie pod warunkiem ze sa konkretne daty wesel z miejscami sal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na fejsie pary mlode nie sa anonimowe i od nich mozna dowiedziec sie wszystkiego,jak bylo z organizacja czy jedzeniem,wiekszosc sal boi sie tego i nie zaklada profilu,a niektorzy nie maja czasu by prowadzic fejsa a nie wiedza ze duzo traca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno bardziej wiarygodne opinie niż tu na forum widać gdzie konkurencja pisze i sami sobie tez piszą, poza tym i tak nie kazdemu sie nie dogodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malaCzarnaAmelka jak chcesz być wiarygodna to wklej swoje zdjęcie, podpisz się i daj link do swojego fejsa, bo nie wiem czy jesteś blond kobietą, dzieckiem a moze chłopcem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja szukalam sali na fejsie,musle ze dzis to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na fejsie opinie są o tyle wiarygodne, że faktycznie nie są one pozostawiane anonimowo, więc watro tam zaglądać. Najwięcej opinii o salach weselnych (właśnie z datą przyjecia) dodaje się jednak na http://www.gdziewesele.pl/ więc tam też polecam zajrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, fb to dobre źródło informacji. Ja osobiscie nie musiałam jednak tam zaglądać bo zdecydowałam się na sale która polecili mi znajomi http://villapallas.pl/ Bylam na ich weselu i tak spodobalo mi się to miejsce ze nie wyobrażałam sobie swojego nigdzie indziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na facebooku, widać kto pisze, widać profile nie anonimowe, tutaj ''byłam, widziałam, słyszałam'' piszą w większości usługodawcy, chyba, że są to konkretne daty i miejsca sal...itp od Par Młodych i na pytania nie unikają odpowiedzi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tylko kolejna próba reklamy i uwiarygodnienia czasem wcale nie najlepszej oferty. Chcesz, to daj się oszukiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×