Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość even

Ślub 2017: kiedy zacząć planować?

Polecane posty

Gość gość
sala, kościół,orkiestra i fotograf to podstawa. Tu są ograniczenia w terminach i czasem może być problem w zgraniu wszystkiego w czasie. Co do fotografa to OcalChwile pięknie fotografuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszkka_85
Ja dopiero co zaczęłam planowanie, a termin mamy na wrzesień, ważne że udało się salę odpowiednią znaleźć a reszta to pójdzie, kwestia kompromisów. Wódki Weselnej własnie szukamy i chyba zdecydujemy się na Polanina, ze względu na gustowne butelki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja moge podpowiedzieć muzykę, dj z Playdjs, jeśli ktoś aktualnie szuka to naprawdę warto sie zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie macie jeszcze zespołu to skontaktujcie się z zespołem Fiesta ja miałem ich u siebie na weselu i było mega . Zerknijcie na ich fb tam jest kontakt do nich https://www.facebook.com/Zespol.FIESTA/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My już od dawna mamy zarezerwowaną salę w best western efekt express w krakowie na wrzesień tego roku. A teraz tak naprawdę dopiero zaczynamy resztę przygotowań, czyli suknia, garnitur i zaproszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werterka
zależy jaką sie impreze robi :) my najwcześniej zamawialiśmy sale i fotografa bo na tym nam najbardziej zależało. jak zaklepaliśmy teramin u fotograf.eu to było najważniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma zarezerwowała salę 3 lata przed ślubem... i po roku się rozstali. A jej matka nie chciała odwoływać tego terminu do ostatniej chwili "bo może jeszcze kogoś zdąży znaleźć" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że rok spokojnie wystarczy na planowanie. My akurat tyle czasu potrzebowaliśmy, żeby dopiąć wszystko na ostatni guzik. Organizowaliśmy wesele w best western efekt express w krakowie. Było to świetne przyjęcie weselne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy gdzie mieszkasz, ale zazwyczaj tak ok 2 lat trzeba na sale czekać. Możesz też sprawdzić sb teminy na www.gdziewesele.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzieś w tym ferworze weselnych przygotowań można o aucie zapomnieć. My tak naprawdę na ostatnią chwilę organizowaliśmy transport i sobie i gościom. Wszystko udało się dopiąć w wypożyczalni z Lipnika. Kontaktować się można albo telefonicznie albo przez ich facebooka, tam też mają zdjęcia aut. Podrzucę linka – www.facebook.com/Ekskluzywne-samochody-do-%C5%9Blubu-917130875091814 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacznij od razu gdyż najlepsze usługi zawsze mają długie kolejki warto zacząć planować 1,5 -2 lat przed slubem 1 termin, budżet 2 ilość gości jest to wazne przy wyborze sali gdyż nie każda sala pomieści okreslona ilośc osob 3 sala (warto zwrocić uwage na co zawiera menu, na jaką ilość osób jest przeznaczona, typ sali np, dworkowy lub neutralny, parkiet, klimatyzację, polozenie np. Park w którym mozna zrobic fajne fotki z goścmi, pokoje do wynajecia jesli mamy na salę dość daleko lub mamy gości z daleka, plac zabaw jeśli będą też dzieci) 4 zespół muzyczny, fotograf i kamerzysta, dekoratorka (warto porównać kilka ofert gdyż cena nie zawsze jest adekwatna do umiejętności usługodawcy, nie zawsze drogie jest lepsze i odwrotnie) 5 kościól (nie zwlekaj na ostatnia chwilę z naukami przedmałżenśkimi i poradnią - 3 spotkania obserwacja cyklu miesiączkowego) polecam targi slubne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę podpisać się pod tym co napisał gość [2017.09.01 , ale chciałabym dorzucić też od siebie punkt 6, czyli atrakcje weselne. Wiem, ze dobry zespół, czy DJ mogą sobie z tym poradzić, ale myslę, że o wiele lepiej jest mieć jeszcze kogoś, kto pomoże im zabawić gości (to też ludzie i muszą od czasu do czasu odpocząć). W takiej roli może wystąpić np. https://pokazy-iluzji.pl/iluzjonista-na-wesele/ który pomoże wprowadzić odrobinę magii do weselnych zabaw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie najpierw sala. Te najladniejsze mają dlugie terminy i trzeba czekać. My mamy ślub w przyszlym roku w hotelu best western efekt express w krakowie. Też czekamy na tę salę, bo bardzo nam sie spodobała i wszystko nam pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli planujecie ślub to trzeba pamiętać o zaproszeniach z własnego doświadczenia mogę Wam doradzić https://stronawesela.pl/sklep/zaproszenia-slubne-weselne-laura-z-kokarda można tutaj spersonalizować zaproszenie pod siebie wybrać wszystko od papieru koloru kokardy tekstu itd. Mało tego można nadać jeden styl całemu weselu ponieważ z tym samym motywem można wydrukować winietki, plany stołów i zawieszki na butelki oraz pudełka na ciasta. Taki szczegół a bardzo elegancko to wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielu osobom wydaje się, iż planowanie ślubu i wesela to nic skomplikowanego, jednak w rzeczywistości przygotowaniom należy poświęcić sporą ilość czasu. Ja niestety za późno się za to zabrałam i przez to strasznie się wszystkim stresowałam :/ planowanie wesela krok po kroku jest dużo łatwiejsze jak wie się o co chodzi, dlatego polecam zapoznanie się z artykułem na http://www.fashionportal.pl/planowanie-slubu-i-wesela-krok-po-kroku/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brygida489
A nie myślałaś o tym żeby organizację ślubu zlecić profesjonalnie firmie? Ja po namowach przyjaciółki zdecydowałam się na ten krok. Organizowała firma http://agaya.eu , i mogę ich szczerze polecić, bardzo profesjonalni, a wesele było cudowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy wesele we wrześniu 2018! Zarezerwowaną mamy salę w hotelu best western premier w Krakowie. Wybraliśmy ją bo jest bardzo elegancka, przestronna i ma świetną lokalizację, bo przy ul. Opolskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 lata do 1,5 roku wcześniej warto zarezerwować sobie salę na wesele. My z narzeczonym salę w hotelu best western premier rezerwowaliśmy właśnie z takim wyprzedzeniem. Czekamy teraz z niecierpliwością na nasz ślub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My nasze wesele mieliśmy w hotelu best western efekt express w krakowie i całe przygotowania trwały ponad rok. I myślę, że tyle czasu spokojnie wystarczy na zalatwienie wszystkich spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monter 27
Nie przypuszczaliśmy, że tak będziemy stresować się przed ślubem. Strasznie przerażała nas konieczność załatwienia tak wielu spraw. Nie mieliśmy głowy do dekoracji. Ustaliliśmy, że niektóre zadania przekażemy fachowcom , i nie żałujemy. Najpiękniejsze dekoracje jakie widziałam, dekoracje jak z bajki Wszystkim narzeczonym polecamy http://www.dekoracjetorun.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×