Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jest tu ktoś kto się zna na elektronice elektryce?

Polecane posty

Gość gość

Mam wagę łazienkową na baterie, wchodzą tam dwie płaskie okrągłe baterie 3V ale szybko się rozładowują, chciałabym podłączyć zasilacz ale nie wiem jak i jaki na ile volt na 3 czy na 6 i jak to połączyć, pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasilacz musi dawać tyle samo prądu co baterie. Ja mam jedną w wadze elektronicznej i działa rok.... W dokumentach wagi napisane jest na jakim napięciu i natężeniu prądu pracuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli zasilacz musi być na 3V i wystarczy podłączyć do jednego miejsca na baterię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poproś jakiegoś witka sprytka z sąsiedstwa to Ci to podłączy... Nie da się tego ot tak wytłumaczyć laikowi... Volty to jedno musi być jeszcze amperaż odpowiedni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będę prosiła o nic żadnego chłopa, sama chcę to zrobić. Mów natychmiast jaki ma być zasilacz na 3 czy 6?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) nie widzę tej wagi, jak to jest podłączone i też jestem facetem :-) Pewnie na 6 v ale ile miliamper to Ci nie powiem bo to jest w papierach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyczytałam, że zasilacz ma mieć 6V a gniazda są dwa obok siebie na te duże baterie okrągłe, takie jak do zegarka ale duże, mam jakoś połączyć te dwa gniazda czy wystarczy podłączyć do jednego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zrobisz tego ale powodzenia Dodatni do +jednej baterii a ujemny do - drugiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×