Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no i co zrobiććc

Jakieś pomysły? Chcę jego zainteresowaniaaaa

Polecane posty

Gość no i co zrobiććc

Spodobał mi się pewien facet, spotykamy się na wyjazdach sportowych co jakis czas, gdzieś tam się poznaliśmy przypadkiem i zostało cześć-cześć plus uśmiechanie się do siebie. Czasem na wyjeździe wieczorem w większej grupie coś wypijemy, pożartujemy, co prawda nie zauważyłam większego zainteresowania, ale wiem że polubił mnie, wiem też że nie ma nikogo, a jak wypil wiecej to marudził coś w żartach że sam bedzie spal, że by się przytulil ale to tak ogolnie do mnie i kumpeli. Nawet w czasie rywalizacji potrafimy sie usmiechnac do siebie. Jestem strasznie speszona w jego otoczeniu. Stresuje sie i jestem taka nie wiadomo jaka :P Jak zwrócić jego uwage? Chciałabym dodać go chociaż na fb do znajomych, ale stresuje się już na myśl. Jeeejku to brzmi jak nastoletnie zauroczenie a jestesmy dorosli. pomocyyy co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie robić. czy aż tak wielką desperatką jesteś, że w myśl swojej urojonej "miłości" gotowa jesteś mu się narzucać, wymusić zainteresowanie sobą? patologia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co zrobiććc
no ale czy to desperacja? Mam wazenie, że faceci nie zawsze sami załapują, że komuś wpadli w oko. Czy cos w tym złęgo, że chcę mu pokazać że mi się podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna chce bliżej poznac faceta, no faktycznie, straszna patologia :D Autorko, wez głęboki oddech i zapros go do znajomych na FB. nie masz pojęcia, ile udanych zwiazków zaczeło sie od 1 kroku kobiety, bo najfajniejsi i najbardziej wartościowi faceci są przewaznie trochę nieśmiali wobec kobiet i nie sa typowymi podrywaczami :) A jak sie nie uda to trudno, nic nie stracisz, a zyskasz nowe doswiadczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co zrobiććc
Hm no tak chyba zrobię ;) Choć obawiam, że nie odbierze tego jako kolejne zachowanie, które ma mu pokazać moje zainteresowanie. "A jak sie nie uda to trudno, nic nie stracisz, a zyskasz nowe doswiadczenia " - tym powinnam się kierować a ciężko wbić to sobie do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak bedzie zainteresowany sam zacznie dzialac, nie musisz nic robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam zacznie działać? Nie wszyscy chyba tak myślą patrząc na doświadczenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"kobieta wybiera mężczyznę, który ją wybierze" ;) użyj kobiecych wdzięków, ubierz się ładnie, uśmiechaj, delkatnie dotknijj ....potem się ulotnij - nie narzucaj, niech myśli o Tobie i zacznie działać. A jeżeli nie zacznie tzn. że nie ma ochoty ...no cóż, takie życie. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zgodze sie z toba, jesli mezczyznie naprawde zalezy jest w stanie zrobic wiele, uwierz mi... nawet niesmialy jest w stanie sie przelamac poczekaj na rozwoj sytuacji jesli nie wykaze inicjatywy to trudno, moze to nie ten? kobieta nie powinna sie narzucac i na poczatku ostentacyjnie pokazywac swoich uczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dokladnie :) to kobiety wybieraja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co zrobiććc
I własnie widzę w waszych opiniach rozbieżności, które mam w głowie. Czekać nadal i nadal się uśmiechać, albo coś zrobić, zadziałać. Zaproszenie na fb to chyba nie jest jakas zbrodnia? :P Już miałam klknąć, ale serce do gardła mi podchodzi. Jak żyć ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś prawda ... cekj najego reakcje ... brak zainteresowania= brak zaiteresowania ... on nic nie robi ty też nic nie rób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słuchaj bredni pseudoksiężniczek, których nie stać by nigdy nie było na jakikolwiek sympatyczny gest wobec faceta, który im się podoba, bo pewnie by umarły. To nadęte narcyzki i nie warto w ogóle brać pod uwagę ich "rad". Jak ci się chłopak podoba, to działaj, bo będzie żałować potem latami. Zaproszenie na facebooka czy na piwo to nie żadne "narzucanie się" jak chciałyby tępe pseudoksiężniczki z przerośniętym ego, tylko miłe gesty. Narzucanie się jest wtedy, gdy ktoś wyraźnie mówi, że nie jest zainteresowany, a mimo to dalej ktoś dzwoni, zaprasza itd. Pseudoksiężniczkom to się często myli, to to wygodnickie puste lale. I jeszcze jedno - to brednie, że jak się chłopakowi dziewczyna podoba, to zawsze coś zrobi. A niby skąd takie dane, znacie wszystkich facetów na świecie? To takie same głupie gadanie jakby ktoś powiedział, że jak się chłopak podoba dziewczyna to ona zawsze coś zrobi. Ale to już niewygodne, co nie, pseudoksiężniczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche się już znacie, więc spokojnie możesz go zaprosić do znajomych na FB. Sama do niego zagadaj, nie ma na co czekać. Możesz przespać okazje na fajna znajomość ;) A te argumenty z narzucaniem się.. nie te czasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do mądrusia z dziś 'I jeszcze jedno - to brednie, że jak się chłopakowi dziewczyna podoba, to zawsze coś zrobi' co to za chlopak? pipa nie facet wszystkie nagle takie wyzwolone, wielkie feministki pfffff co do uprawnienia, kolokwialnie piszac: baba do roboty a chlop do garow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co zrobiććc dziś ja też tak miałam ? Normalnie innych ludków klikam i zapraszam, a W TYM JEDNYM przypadku zastanawiałam się ponad rok :P ...czemu tak trudno z tymi, na których nam naprawdę zależy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie zaproszenie na facebooku to taka sztuka? Jesteście naprawdę beznadziejne, no i przewrażliwione masakrycznie na swoim punkcie. Najważniejsza jest dla was miłość własna, taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby wiecznie komplikują to co jest proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co zrobiććc
gość wczoraj też tak myślę, że są różni faceci. Ostatnio kumpela powiedziala mi, że ze swoim obecnym chlopakiem 4 lata wczesniej sie spotkala zanim zaczeli byc razem, on jej sie spodobal ona jemu też, a jedno i drugie pomyslalo "na pewno nie mam szans". szczescie chcialo ze 4 lata pozniej znow na siebie wpadli i są razem. Dlatego wiem, że trzeba dopomóc takim sytuacjom. Spojrzenia i uśmiechy są non stop, na tym koniec. Jest też problem, że mamy wielu wspolnych znajomych, jakies kroki, ruchy w jego stronę i ploty polecą. Wiadomo jak to jest, że nie chce się rozgłosu. Nie wiem jak będzie dalej, poczekam do kolejnego wyjazdu, może następnym razem będzie więcej okazji do tego by zauważył. gość dziś - gdybyście zauważali proste ruchy i gesty to i "baby" miałyby prościej Zaprosiłam na fb, przyjął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kolejnym wyjeździe poproś o towarzyszenie przy barze. Dajcie sobie w palnik a później zrób mu lache po pijaku i już jest twój:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gdybyście zauważali proste ruchy i gesty to i "baby" miałyby prościej" A gdy koleżanka, która mi się podoba co jakiś czas przychodzi do mnie do pracy, czasem pyta czy jadę na jakiś koncert, lub festiwal, to są te proste ruchy? Niby mógłbym wnioskować że tak, bo wiem że jest wolna, ale jak oglądam jej zdjęcia na fb to widzę że często gdzieś jeździ z kolegami, więc myślę że ja też dla niej jestem, tylko kolegą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co zrobiććc
Jeżeli Ci się podoba to dlaczego tego nie sprawdzisz czy jestes tylko kolegą czy dziewczynie się podobasz i robi podchody. Może tak jak ja siedzi i wymysla sposoby jakby tu dać Ci znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie mam doświadczenia w tej kwestii, bo wszystkie moje wcześniejsze związki zaczynały się tak, że dziewczyna wprost dawała mi do zrozumienia że jej się podobam. Do tego dochodzi to, że ona ma dużo kolegów (wiele z nich wyższych i przystojniejszych ode mnie), więc pewnie ma w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no świat się kończy. Faceci działajcie! Chociaż z drugiej strony dobrze wiedzieć, że tacy też są, bo wtedy pierwszy krok może warto zrobić. A skad ten brak pewności siebie jeżeli do tej pory dziewczyny same rozpoczynały flirt. Ja nigdy nie zrozumiem mózgu męskiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co zrobiććc
to wyżej ja pisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wszystkie moje związki kończyły się tak, że dziewczyna i odchodziła do innego, chociaż bardzo się starałem, więc teraz jestem nieufny. Po drugie mam tylko 183cm wzrostu i średnio wyrobioną sylwetkę a moja koleżanka jest bardzo ładną dziewczyną i często widzę że ma zdjęcia z facetami conajmniej 190cm i z fajnie widocznymi mięśniami. My też mamy swoje kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co zrobiććc
Mimo wszytsko uważam, że to facetowi łatwiej coś zrobić mimo kompleksów niż kobiecie. A że przeszłość wpływa na teraźniejszość-niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że powinnaś zrobić jakieś kroki w jego stronę, jeśli jesteś nieśmiała, to delikatne, bo wiele mężczyzn czeka na znak od kobiety, aby zacząć działać, tylko że jeden domyśli się o co chodzi po subtelnych podchodach a drugi trzeba walnąć zainteresowaniem w twarz(jak np mnie ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co zrobiććc
Mam nadzieje ze bede miala jeszcze okazje z nim jakos pogadac itp. Najgorsze że w jego towarzystwie nie mogę sie naturalnie zachować tak mnie peszy jego obecność. Gadam jakieś śmieszne rzeczy i widac że się peszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz do wrozki Sofii. Ona Ci na pewno odpowie konkretnie. Ja często do niej pisze i jestem zadowolona. Wrózy emailowo , oto namiar na nią. Wróżba jest płatna ale warto tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×