Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skowronek087

wrzesień czas wydatków

Polecane posty

Gość skowronek087

cześć, chciałam zapytać Was o zdanie i autentyczne opinie, a nie kolejne reklamy. potrzebuję trochę pieniędzy na szybko, dzieci zaraz zaczynają szkołę, a trzeba jeszcze dokupić parę książek i zeszytów. chyba wezmę jakiś szybki kredyt, bo do wypłaty daleko, gdzieś ze słyszenia kojarzę pozytywnie firmę Lendon, czytałam też wiele dobrych opinii w internecie, co sądzicie o tej firmie? chcę spłacić wszystko jak tylko dostanę wypłatę i szukam czegoś szybkiego i bezpiecznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast pakować się w tego typu wydatki, spróbuj pożyczyć od rodziny, lepiej na tym wyjdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtataraku
sporo tego jest w sieci teraz, można znaleźć coś na siebie, no i dużo firm daje pierwsze chwiólówki bez opłat. Lendon kojarzę bo brałam kilka razy z nimi małe porzyczki kilka razy, generalnie firma ok, także jak kasa potrzebna na już można się zdecydować, a pieniądze przesyłają szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skowronek087
@wtataraku, no masz rację, pieniążki na koncie dostałam szybko, nie było jakichś problemów z formalnościami, wszystko mam jasno napisane w warunkach. poczytałam jeszcze opinie w internecie na temat tego lendona wcześniej i wzięłam, także już część rzeczy mam kupionych, 1-go dzieciaki już będą mały wszystko w tornistrach na 100% ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, możecie coś więcej powiedzieć o tym lendon? jakaś rzeczywiście porządna firma? może głupio pytam, bo opinie mają dobre ale widzę, ze brałyście pożyczkę, a ja jestem kompletnie świeża w tym temacie, nie chcę pierwszej lepszej "z telewizora". nie widziałam jeszcze na forach żeby ktoś akurat z tą tutaj miał problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesień faktycznie czas wydatków, dlatego ja rozkładam je sobie w czasie i każdego miesiąca kupuję coś do szkoły i nie mam problemu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaGajec
mnie tam odpowiadają warunki z lendona, nic nie kombinują tylko tak jak miałam ustalone tyle płacę, sprawdź może promocję jakoś trafisz dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DonaDonata
też pożyczałam z Lendona i akurat trafiłam na majową promocję, jestem zadowolona, bez żadnych niespodzianek, wszystko zgodnie z przedstawionymi warunkami, pieniądze szybko na koncie, dobra opcja na mały kryzysik finansowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koszutka1985
grudzień się zbliża, a to też miesiąc wydatków ;) odnośnie chwilówek to ja rok temu brałam z lendona i teraz też się przymierzam, to już jest dla mnie pewniak, bo wszystko było zgodnie z warunkami, poza tym bardzo szybko pieniądze przychodzą i można bez problemu się dodzwonić w razie wątpliwości i pytańń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×