Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miss Impatient

Pytanie dość nietypowe na ten typ forum

Polecane posty

Gość Sprytna Madzia
Kiedyś będąc na pchlim targu zalęgły mi się wszy. Ale sąsiedzi mieli ubaw. Kupiłam szampon przeciw łupieżowy i teraz nie muszę golić miejsc intymnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona Ducha nie żyje? Widziałem fotkę jak stoi z żoną w polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia Gapcio
Kiedyś chciałam zrobić sobie czerwoną herbatę, bez cukru, (bo nie słodzę) a zrobiłam kawę i posoliłam. Ale sąsiedzi mieli ubaw. Łyso im się zrobiło, jak wypiłam to razem z fusami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaradna Madzia
Ostatnio ja też nie posoliłam ziemniaków, sąsiedzi mieli ubaw, bo uchodzę za zdolną kuchareczkę. Ale nie ze mną te numery. Posoliłam po wyjęciu z wody z tym, że wody nie wylałam, było w czym skarpety uprać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też widziałe tą fotę ale januszek nie miał oporu aby publicznie pisać że nie zyje , wszak wdowiec ma większe wzięcie niż zdesperowany, zdebilały , tępy dziad który żałosnie goni za d****i :D x miss to zapraszasz mnie na fejsie czy nie ? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież on na tym zdjęciu był z żona i chyba wnuczką. Że też dziad stary innych zajęć nie ma. Biedna ta żona, nieświadoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobrażasz sobie jak janusze mówi do wnuczka :"mówiłem ze babcia nie żyje bo chiałem sobie jeszcze p*****ać na stare lata" :D:D:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musiał nieźle naściemniać jeżeli tak tu brylował i baby mu nagie fotki wysyłały. Widziałem kiedys fote grubej, nagiej baby obleśnej z karteczką Dla Duszka Z kafeterii czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam przeczucie, że będę miał sen a w nim płomienie, pali mnie przełyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś pamiętam, to był hit :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio nazwano mnie zafajdanym durniem i to gdzie..w Biedronce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a fota Nowego to niestety nie jest jego fota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zauroczona Madzia
Gościu z 10.49, który wrzucił zdjęcie. Uważam, że przystojny facet z tego Duszka. Widać, że ma dobre serce. Kiedyś poznałam podobnego na wakacjach w Hiszpanii. Miał na imię Manolo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 10.49, który wrzucił zdjęcie. Uważam, że przystojny facet z tego Duszka x i teraz jak na dłoni widać że to jednak homodziad uwziął się na Magdę 78 tylko on sam o sobie pierdaczył, że ma dobre serduszko itp. osoba co podszywałaby go/próbowała wrabiać, raczej o tak błahych detalach nie pomyślałaby! szach mat koński teleskopie ze ślunska!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary pryk i we łbie wiór a nie dobre serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zawsze zastanawiam jak takie osobistości trafiają na kobiece forum. Przecież to jakiś emeryt. Zemdliłoby mnie jakbym miała z takim pisać a co dopiero fotki mu słać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zemdlilo by Cię gdybyś zobaczyła jego psi pysk :D X Wszystkie te hejty śmierdzą januszem z daleka, do tego ta psychopatia i ilość czasu którą temu poświęca. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wszyscy wiedzieli zawsze jak on wygląda i ile ma lat? Jeżeli tak to nie rozumiem jego adorowania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss to jak ma cię trollowac skoro nie mam twojego maila ani fejsa:o idź do pokoju i przemyśl swoje zachowanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boli mnie haluks auć, auć, auć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś forum jest tylko z definicji kobiece, ale stosunek kobit do chłopów jest tu mniej więcej 50:50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×