Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakochany_Maciek_20

Zakochałem się w koleżance w pracy

Polecane posty

Gość zakochany_Maciek_20

sam już nie wiem co robić, ale chciałbym jej powiedzieć, że się w niej zakochałem. Niedawno zacząłem tam pracę i ona mi często pomaga jest miła no i bardzo ładna. Problem jest taki, że ja mam dopiero 20 lat, a ona ma 30 lat sam nie wiem czy jej powiedzieć o tym, że się w niej zakochałem ? Doradzcie coś bo już nie wiem co robić, a bardzo cierpie całe dnie o niej myśle, co teraz robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochany_Maciek_20
ma męża i córeczkę, ale pewnie go nie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź patelnię i walnij porządnie w łeb. Znajdź sobie laskę w swoim wieku i nie rozwalaj malzenstwa. Liczysz ze ona rzuci męża dla takiego chlystka jak Ty? Obudz się chlopcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rób tego ! poważnie. Zamiast słów, używaj czynów, tzn. okazuj jej swoje zainteresowanie, bądź również dla niej miły, pomagaj jej, wyręczaj ją, rozmawiaj z nią, żartuj etc. Wreszcie, gdy będzie odpowiednia chwila zaproś ją gdzieś po pracy. Ale błagam, nie mów jej teraz, że się w niej zakochałeś :) Poważnie, to nie jest dobry moment. Staraj się ją poznac i zbliżyc do niej oraz OKAZAC, że jest dla Ciebie ważna. Na to wyznanie jeszcze będzie czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochany_Maciek_20
nie wiem, ale ile mam czekać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakochany_Maciek_20 dziś oj, zauważyłam dopiero teraz, że ma rodzinę. Cóż, jeżeli jesteś pewien, że jest nieszczęśliwa, musisz 2 x delikatniej. Na pewno żadnych wyznań, za to musisz okazac jej jej nie tylko zainteresowanie, ale musi wiedziec ona sama, że może na Ciebie liczyc. JEsteś młody i nie wiesz w co się pakujesz. Radziłabym wyhamowac, poznac ją ale nie robic żadnych kroków , dopóki się sprawa nie wyklaruje. Małżeństwo i małe dziecko to poważna sprawa, nawet jak wydaje się Tobie, że nie układa się im najlepiej - nie wolno Tobie przeszkadzac, bo ludzie czasem mają gorsze okresy , ale potem sobie łatają życie. Jeżeli ją kochasz, nie wyskakuj z wyznaniami, zawsze jednak możesz okazac jej chęc pomocy i byc obok, ale nie próbuj ingerowac w małżeństwo, bo to źle się zazwyczaj kończy, jak dziecko małe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×