Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość darek11111

nowa praca

Polecane posty

Gość darek11111

Witam mam mały problem od jakiś 2 tyg pracuje w pewnej firmie biurowej prace dostałem z tzw polecenia czyli Pan Dyrektor jest znajomym mojego ojca wszystko pięknie ładnie miejsce dla mnie jest nikogo nie wyrzucili poprostu super :) szybko sie nauczyłem i praktycznie po tygodniu wykonywałem wszystkie prace jak tzw ,,stary'' pracownik lecz nagle jedna z moich ,,koleżanek'' wiek ok 50 lat ubzdurała sobie cos w łepetynie ze po firmie krąży plotka że jestem od Pana Dyrektora i czy to prawda , nie zaprzeczyłem nie potwierdziłem stąd moja obawa jest sie ,,wyda'' poprostu bede tzw czarną owcą w pracy dodam ze wgl nie mam kontaktu z dyrekcja (gość jest jakims starym kolega ojca z czasów liceum czy jakos tak ) naprawde zależy mi na tej pracy i bardzo ja lubie i nie zamierzam latac do dyrekcji i nadawać !! co robić ? szukac innej pracy ? czy poprostu olać sprawe ? pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup flaszke starej babie. Dowiedz sie skad ona to wie , podwaz jej slowa zadajac przemyslane pytania, i najwazniejsze nigdy sie nie tlumacz tylko zadaj uzasadnienia albo dowodow na to, bo jestes zbyt powazny zeby bawic sie w babskie ploty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek11111
Flaszki babsztylowi nie kupie bo węszy niczym pies myśliwski :D najgorsze jest to że ona ma juz grono swoich ,,wielbicielek'' i pierdzielą na prawo i lewo ze bede donosił itd a ja naprawde nie z tych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zartowalem z ta flaszka, odrazy by pomyslala ze chcesz ja przekupic. Nie przejmuj sie babskimi plotami, bo shizy dostaniesz, wyluzuj i badz pewny swego, nie daj jej do zrozumienia, ze jestes slabego charakteru i pekasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek11111
Bedzie ciężko :) już teraz jestem troche podłamany bo babsko znalazło sobie również grono kolezanek w wieku podobnym i cholery plotkuja na cała firme :) i ten jej dzisiejszy tekst ,,doszły mnie słuchy ze jestes od Pana Dyrektora oby to nie była prawda bo zginiesz w tej firmie marnie , a już moja w tym głowa żeby to sprawdzić '' Dzieki kolezko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdanie powinieneś zaprosić ową panią i jej koleżanki na ciacho czy ewentualnie spotkać je w innej sytuacji i powiedzieć prawdę. "Tak, dyrektor jest starym znajomym mojego ojca ale moje kompetencje są szerokie i nie potrzebuję żadnej protekcji. Mogę udowodnić, że jestem wartościowym pracownikiem i nie dostałem tej pracy po znajomości. Zależy mi na udanej współpracy z paniami i chcę być takim samym pracownikiem jak panie" Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek11111
Jasne zgodzę sie powinienem tak zrobic z tym ze sa 2 problemy po pierwsze nie przyznałem sie zapytany o to na poczatku czego żałuje bo powinienem zrobic jak piszesz a po drugie one strasznie obawiają sie iż bede chodził na skargi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc powiedz im, że byłeś zbyt zestresowany aby zrobić to na początku i zapewnij, że lojalność wobec współpracowników jest najważniejsza. Jeśli zorientują się, że na nikogo "nie kablujesz" powinno być ok. Według mnie naprawdę najważniejsza jest szczerość i otwartość w relacjach, ale mogę się mylić. Ja w każdym razie bym tak zrobiła. Pozdrawiam jeszcze raz i spokojnej nocy życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×