Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asiutka93

Jak sprowokować mężczyznę do gwałtu?

Polecane posty

Gość asiutka93

Od dzieciństwa marzę o tym żeby zostać zgwałcona, niestety do tej pory do tego nie doszło. Jak sprowokować faceta do dokonania gwałtu? Wyzywający ubiór, ostry makijaż? Jakieś konkretne zachowanie może? W jakie miejsce się udać by mieć na to największe szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załóż mini , szpilki i jedź do Delhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawctwo pospolite 129
nawet jakby sie dziewczyna rozbierze do naga przed facetem to on i tak nie ma prawa jej dotknąć.. Moze co najwyżej podziwiać jej wdzięki. Chyba ze dajesz wyrazne sygnały , to wtedy zrozumie na co liczysz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka93
Chcę zostać zgwałcona przez Polaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Istalir W mózgach? chyba w majtkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 193
jeżeli laska stoi naga wyprostowana to facet nie ma prawa jej dotknąc jezeli dziewczyna przjmie taką pozycje , to znaczy , ze jest gotowa na gwałt http://www.fotosik.pl/zdjecie/67f349bd1414370f Wiec sygnałem do gwałtu jest przyjęcie odpowiedniej pozycji ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka93
Jak byłam mała moja matka została brutalnie zgwałcona. Potem odreagowywała swoją traumę na mnie. Całe dzieciństwo byłam bita i poniżana. Czy to może mieć związek z moim pragnieniem gwałtu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi, że tak o mnie mówicie. Ja jednak zamierzam dopiąć swego. Jutro kupuję miniówkę, robię super makijaż, a potem będę chodzić w nocy po parku. Prędzej czy później musi się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 193
Przykro mi, że tak o mnie mówicie. Ja jednak zamierzam dopiąć swego. Jutro kupuję miniówkę, robię super makijaż, a potem będę chodzić w nocy po parku. Prędzej czy później musi się udać. nic z tego nie wyjdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc ,masz racje.Tu leczenie juz nie pomoze i bajki o mamusi zasugerowane jedna z powyzszych wypowiedzi.Sa wakacje,dzieci sie bawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×