Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wrzeszczący bachor, już mnie szlag trafia

Polecane posty

Gość gość
Do goscia z 11.02-ciesze sie,ze porawilam Ci humor,mi za to wcale do smiechu nie jest...liczna rodzina naokolo i nikt go nawet 10minut nie przypilnuje-kazdy wieje od nas,bo juz te jego histerie znaja wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wiesz, może to bardzo chamskie, ale nie, w sumie to przeciwko chamowi i chamce więc to nie jest zbyt chamskie :p po prostu mam nadzieję, że ich brzydki bachor będzie dokładnie taki jak twój! Albo gorszy!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:07 współczuję Ci, autorko postu, że Twoje dziecko należy do tych marudnych, ale spróbuj cieszyć się tym, że z tego wyrośnie i że jest zdrowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sie dzisiaj kuzwa wychowuje dzieci,wszystko im wolno a dotknac nie wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie wrzeszczą dzieciska w całej dzielnicy,a w nocy będą pijaków przy grillu rozmowy:-PWszechobecny hałas to brat mój rodzony!Tylko dlaczego nam rodzice nie pozwalali drzeć się bez przerwy,a babcia straszyła,że wrzaskami wzywamy Lucyfera:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup wiadro smoły i pod osłoną nocy wysmaruj nią ławki i cały plac zabaw, to może się przeniosą gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie dlaczego dzieciak ma święte prawo drzec buzie non stop jak wie ze nie wolno,przeciez musza być jakies metody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim masz pecha że trafiłaś na durnych rodziców. Oni upośledzeniem tłumaczą własną indolencję wychowawczą i własne lenistwo. Po prostu nie chce im się nic z tym zrobić, łatwiej wystawić dziecko na dwór. U nas w kraju pokutuje mit "domowej opieki" nad takimi dziećmi, co oznacza, że ludziom nie chce się ich rehabilitować i uczyć. Inna sprawa, że mało jest ośrodków, które pokazywałyby rodzicom co i jak robić - ale jeśli ktoś chce, to informacje ściągnie nawet z netu. I wiem co mówię, mam w rodzinie takie dziecko, jest uczone normalnych zachowań, wiadomo że rodzice cudów nie oczekują, ale też nie pozwalają na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam to wszystko i nie wiem czy się śmiać czy płakać. Miej tu dzieci i kochaj takie dokuczliwe,wrzeszczące istoty.Chyba sobie lepiej psa kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulma

Pasek by go wyleczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×