Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie wiem co myśleć

Polecane posty

Gość gość

Czy to możliwe, ze przyjaciel odsunal sie ode mnie bo sie zakochał? Zaczelo sie dwa lata temu, próbował okazywac mi czulosc po alkoholu, bo normalnie jest bardzo nieśmiały do dziewczyn. Nie mogl jednak za wiele, bo ja mam chłopaka, którego kocham. Czasem mnie poglaskal, pogladzil dlon, czasem przytulił, ale chyba to bylo przyjacielskie. Raz po alkoholu wyznał, ze jest zakochany, ale nie powie w kim, bo to zajeta dziewczyna a on przy jej chlopaku jest nikim, nie może jej nic zaoferować. To by pasowało do mnie, ale i do dwóch naszych koleżanek, z którymi teraz on ma bardzo dobry kontakt, odsunal sie tylko ode mnie. Choc na imprezach wciąż zachowuje sie jak dawniej, jest mily i czuly. Ja jednak musze trzymać odpowiedni dystans, kocham mojego chłopaka. Powiedzcie proszę, co o tym myśleć. W razie pytan chetnie odpowiem. Czy w ogole możliwe, ze jesli się zakochał, to trwaloby to zakochanie ponad dwa lata? Ja z moim chlopakiem chodzę 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wygląda na to,że o Ciebie chodzi nie o koleżanki jak najbardziej może być zakochany 2 lata a nawet dłużej,jeśli to mocne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to skąd ten dystans?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to skąd? wie,że nie możecie być razem a sprawia mu to ból no to się odsunął,proste nie chce namieszać w Twoim związku a zapewne chciałby żeby mu przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boje się wyciągać tak poważne wnioski. Raz, gdy zagadnęłam go o powód tej czułości podając konkretny przykład, on wyparł się wszystkiego, powiedzial, że nic takiego nie miało miejsca i wyśmiał mnie. Od tego czasu nie wiem czy to ja zeswirowalam czy to z nim jest cos nie tak, nie pamięta co robił czy może ja zle to zinterpretowałam. Jak się dowiedzieć czy on faktycznie się zakochał? On są sie mnie przyzna, a juz na pewno ne bez alkoholu, a tego ostatnio poje Malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja też bym się nie przyznała jakbym wiedziała że nic z tego nie będzie..nie wiem czy to z niego wyciągniesz,ze mnie by nie dał rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolałabym mieć sytuacje jasną, w końcu przynajmniej kiedyś byliśmy przyjaciółmi. Wiiem, ze on o swoim uczuciu do jakiejś dziewczyny zwierzył się tylko 1 osobie, naszemu bardzo dyskretnemu koledze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
jak będziesz wiedzieć że chodzi o ciebie to czy to coś zmieni ? nie, więc po co chcesz od niego to wyciagac, poza tym to chyba oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że zmieni, będę wiedziała, ze to nie moja wina, no i będę bardziej uważać by go nie zranić i nigdy nie dać fałszywej nadziei, nawet przez przypadek. I może będę mogla odbudować przyjaźń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja serdecznie polecam wrozkę Sofii. Rozwiałaby Twoje wątpliwosci i pokazalaby do czego to wszystko zmierza.Wrozy online i konkretna i szybko wysyła odpowiedź. Wróżę u niej systematycznie i uważam , ze ma bardzo wysoką sprawdzalność. Polecam . tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×