Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

biuro rachunkowe

Polecane posty

Gość gość

szczerze odradzam korzystania z usług biura rachunkowego "Jovix" znajdującego się w Warszawie pod adresami : ul. Jagiellońska 60 oraz ul. św. Wincentego 54. Na rozliczenie czekałam 4 miesiące, a miałam otrzymać dokumenty w dniu złożenia lub najpóźniej w dniu następnym. Za każdym razem kiedy dzwoniłam lub byłam na miejscu otrzymywałam wymówkę że szefowej nie ma, że to ona ma dokumenty, a to tylko z nią można się kontaktować w celu wyjaśnienia spraw bo pracownicy nie są poinformowani. Po ponad 3 miesiącach przy kolejnej próbie kontaktu otrzymałam wiadomość że nie było ze mną kontaktu...ostatnio zdecydowałam że idę po dokumenty nawet jeśli trzeba będzie wezwać policje. Komplet dokumentów odebrałam...w jednej teczce...a teczek było 3. Szefowej nie było jak zwykle...po tak długiej zwłoce musiałam jeszcze zapłacić. Bardzo odradzam to "biuro"! niekompetentni pracownicy, szefostwo które ma ludzi gdzieś...a i przekonamy się niedługo czy rozliczenie zostało sporządzone prawidłowo bo śmiem w to wątpić... okaże się z skarbówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×