Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bez gumki

czarny lovelas

Polecane posty

Gość bez gumki

2 lata temu poznalam czarnego chlopaka wydawal sie bardzo w porzadku, mial dziewczyne lecz spotykalismy sie na seks bez zobowiazan, w pewnym momencie zaczelo mi na nim zalezec. jednak zadne z nas dlugo nie podejmowalo tematu bycia razem. Jednak zerwal z dziewczyna i po miesiacu od zerwania wyznal mi milosc i powiedzial ze chce ze mna byc. Jednak wtedy z racji tego co robilismy spotykajac sie na seks nie wierzylam ze bedzie mi wierny w koncu zdradzal swoja dziewczyne ze mna. Kiedy go odrzucilam pojawil sie szybko z nowa dziewczyna. Po kilku rozmowach nadal spotykalismy sie na seks. Zaczal mi powtarzac ze jeszcze mozemy byc razem i ze nie wszystko stracone. Przyznal mi sie ze poawil sie z nowa dziewczyna bo chcial wzbudzic we mnie zlosc. Jednak bo dlugim spotykaniu sie na seks i powtarzaniu tych pustych slow o zwiazku zaczynam sie zastanawiac czy to ma sens.. Kiedy chcialam zakonczyc te znajomosc poprosil mnie zebym dala mu 2 tygodnie na zakonczenie jego zwiazku i ze bedzimy razem. Niestety czekalam 2 miesiace i nadal sa razem. Mi nadal mydli oczy ale najgorsze jest to ze nadal mi zalezy.. pomozcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez gumki
problem w tym ze zakochalam sie w nim i chce z nim byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no serio ile ty masz lat? Wierzysz w te bajeczki o byciu razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niezły ten czarny kolega. Bzyka co popadnie każdą zdradza i każda chce go do związku i na seks. Polacy tak nie potrafią. Powinniśmy się uczyć od czarnych jak przedmiotowo traktować kobiety bo widocznie tego kobiety chcą najbardziej w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez gumki
to co zrobic zeby o nim zapomniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrykarzadzi
polacy to cebulacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polacy potrafia robic gorsze rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×