Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćah

Do pan po cesarce

Polecane posty

Gość gośćah

Po cesarce jestem 9 dni strasznie piekło i bolało mnie w lewym boku jak by ktoś kwas wlewal mi od środka krwawienie miałam ale dość skąpe dopiero obfite krwawienie zaczęło się wczoraj wieczorem i dzisiaj wypadł ze mnie skrzep wielkośc***iłeczki także dość spory ale po tym przestało mnie piec w boku nogę nawet bezboleśnie usiąść. Czy też tak mialyscie? Co może być tego przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćah
Tak to oczywiste ;-) tylko dziwi mnie to że tak nagle przestało boleć. Czy mogło boleć przez ten skrzep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie miałam tak, brzuch mnie za bardzo nie bolał po cc, jedynie jeden szew jakiś czas mocniej ciągnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro wyglądało to tak że wypadł duży skrzep i po bólu to pewnie przez to.. Ja jestem po cc ale nic takiego nie miałam. Bolał mnie brzuch przez pierwszy dzień dwa a w 5 dniu już przyjmowałam gości.. Dziwne to u ciebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i myślę, ze to zdecydowanie ten skrzep byl powodem bólu, nie mówiłaś o nim na wizycie domowej? Do mnie przez kilka dni przychodzili sprawdzać jak się wszystko goi... Moze zle Cie oczyścili podczas operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy jak długo krwawilyscie i czy obficie? Jestem 5dni po cięciu i raczej nie krwawie martwię się czy to normalne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćah
Na wizycie domowej nie mówiłam po położna będzie u mnie w środę dopiero. Dziwna sytuacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałam tak. Po cięciu bolało mnie dość długo, jakoś 8-9 dni. Krwawienie miałam uwaga uwaga 12 tygodni ;) ale przechodziło w plamienie po czym znowu krwawienie. Mnie po cięciu mocno bolało tak z prawej strony rany. Na kontroli lekarskiej ginekolog stwierdził, że wszystko w porządku. Ból ustał gdzieś po dwóch miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W szpitalu nic nie mówili na słabe krwawienie? Organizm musi się oczyścić i małe krwawienie jest czymś martwiącym. A macica obkurczyła się? Sprawdzał ktoś? Może lepiej w Twoim wypadku zdjąć szwy w szpitalu przy okazji sprawdzą czy wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam też piekacy ból po cc myśle że to przez Teb skrzep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie miałam tak, w ogole mnie nic nie bolało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedynaczka4
Nie miałam nic takiego.Na drugi dzień chodziłam a trzeciego dnia wypisali mnie do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam to samo i tak samo to określiłam, jakby mi ktoś kwasem zalał bliznę od środka :D. Cesarkę miałam rok temu ale pamiętam jak dziś to piękące paraliżujące uczucie bo kroku nie mogłam zrobić, co ja gadam, nogą nie mogłam drgnąć. U mnie zaczęło się na 5 dzien po operacji (byłam już w domu) kiedy przestałam brać zalecone tabletki bo uznałam że już mi niepotrzebne i że karmiąc piersią mogłabym już w sumie z nich zrezygnować dla dobra dziecka. Dwa dni tak przecierpiałam nie wiem w imię czego a potem zaczęłam spowrotem brać jeszcze przez kilka dni, potem nie wezięłam i piekące uczucie dało się we znaki bardzo lekko a potem już minęło. Pytałam lekarza w szpitalu bo poszłam z tym oczywiście bo wydawało mi się że coś mi pękło w środku co lekarz skomentował uśmiechem . Zrobiono USG i okazało się że wszystko gra. Bolała naciągana blizna (nie oszczędzałam się po operacji) więc zalecono mi więcej odpoczynku ale poza tym nic więcej. W środku jest rana która przy wzmożonym ruchu, naciąganiu będzie podrażniana i tak było w moim przypadku. Gdybym mieszkała w Polsce , pewnie nie wybrałabym się na USG ( tu u mnie zalecają przyjść w przypadku silnych bóli) i dalej żyłabym świadomością że coś w środku przerwałam. Myślę autorko że u ciebie jest jak u mnie ale dla pewności może idź na badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie mówili tak że żadnych wielkich skrzepów nie powinno być w odchodach a palący ból to ból blizny macicy , widocznie była podrażniona u ciebie autorko? Miałaś może więcej ruchu? Podnosiłaś coś? Ktoś tu zadał jeszcze pytanie tyczące długości krwawienia więc ja po pierwszej cc krwawiłam dokładnie 6 tygodni w tym ostatnie 3 tygodnie to były bardziej brudzenia a po drugiej cc krwawiłam tydzień a potem brudzenia coraz jaśniejsze , łącznie 4 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×