Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Elka2222

Jaki catering wybrać?

Polecane posty

Gość Izkakow

Widzę że dużo pozytywnych opinii ma ZDROWE Catering Dietetyczny Wrocław :D

Muszę spróbować ich dań :) Słyszeliście o tym cateringu? Jeśli tak to co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izkakow

Widzę że dużo pozytywnych opinii ma ZDROWE Catering Dietetyczny Wrocław :D

Muszę spróbować ich dań :) Słyszeliście o tym cateringu? Jeśli tak to co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izkakow

Widzę że dużo pozytywnych opinii ma ZDROWE Catering Dietetyczny Wrocław :D

Muszę spróbować ich dań :) Słyszeliście o tym cateringu? Jeśli tak to co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaK

Sama zamawiam akurat wygodnądietę! Jestem z nich zadowolona, jedzonko jest smaczne i urozmaicone a dostawy na czas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dobrze, że przynajmniej nie zastanawiasz się co robić żeby schudnąć :p ja Ci z własngo doświadczenia mogę polecić WygodnąDietę. Z tego kateringu korzystam już od kilku miesięcy i jestem zadowolona szczegolnie z wyboru menu. Zresztą sama sobie obczaj na ich stronie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też właśnie się zastanawiam nad zmianą cateringu i chyba się zdecyduję na Wygodną Dietę. Moja przyjaciółka u nich zamawia i czasem jak je coś przy mnie to aż mi ślinka cieknie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już prawie rok zamawiam catering dietetyczny od http://jedziecatering.pl/ . Mają bardzo konkurencyjne ceny i co najważniejsze - bardzo smaczne menu. Jedzonko za każdym  razem smaczne, fajnie skomponowane i dobrze doprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

W przedszkolu do którego uczęszczają moje dzieci mają catering Smakuś. Bardzo smaczne obiady, jak domowe :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie z kolei dobrze się sprawdza Wygodna Dieta. Zamawiałam różne cateringi i jak do tej pory ten jest najlepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusiakk

Też zamawiam wygodną i wg mnie najsmaczniejsze jedzonko, nie męczę się wcale na tej diecie. Jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eweelkka

Wygodna Dieta - najlepszy catering jaki zamawiałam, posiłki smaczne, urozmaicane, nie żadne papki, ale zawsze konkret. Jem regularnie, więcej ćwiczę dzięki czemu efekty sa spore, na lato jestem gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzaa2

Również polecam Wygodną. Sama zamawiam od nich jedzonko już kilka miesięcy i jestem zadowolona. Wszystko smaczne, zdrowe i urozmaicone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julkakrasuska

Ok, Wygodna Dieta powiedzmy że jestem zdecydowana, ale to mój pierwszy catering - jaką dietę wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palinek

Też polecam Wygodną Dietę 🙂 Jeśli nie wiesz jaką opcję wybrać, to zastanów się, co jest Tobie najbliższe. Ja nie jem mięsa, więc zdecydowałam się na dietę wegetariańską. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli decydujecie się na katering na impreze polecam

zorientować się jakie mają menu

nie kierować się jedynie ceną bo czasami podejrzanie niska cena ma swoje odbicie w jakości serwowanego jedzenia

jak również poczytac sobie opinie o firmie. 

Ze swojej strony polecam w Krakowie ten katering http://kscc.pl/ -  potrafią ogarnąć nawet największą imprezę, a jedzenie przepyszne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

polecam WygodnaDieta.pl, mają bardzo dobre opinie na cateromarket, wiec się zdecydowałam sama i nie żałuję

bardzo smaczne jedzenie, a do tego są efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szprot81
7 minut temu, Gość gość napisał:

polecam WygodnaDieta.pl, mają bardzo dobre opinie na cateromarket, wiec się zdecydowałam sama i nie żałuję

bardzo smaczne jedzenie, a do tego są efekty!

Ojeja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena Klugosz

Na imprezy rodzinne zawsze zamawiam , po prostu mi się to opłaca biebrza.podlasie.pl bardzo dobre jedzenie i co ważne szeroki jadłospis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza

polecam WygodnaDieta.pl! mają super dietę bezglutenową, nigdzie wcześniej takich dań nie jadłam, pyszne!  co więcej jest tańsza od konkurencji, dla mnie na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 5.07.2019 o 17:18, Gość Julkakrasuska napisał:

Ok, Wygodna Dieta powiedzmy że jestem zdecydowana, ale to mój pierwszy catering - jaką dietę wybrać?

mają na stronie podany nr do dietetyka, zadzwoń i dobierzesz sobie dietę, konsultacja jest bezpłatna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

wygodna dietą ma bardzo dobre opnie, wszystko wynika z róznorodności da i tego, ze nie są one mdłe, a to duzo znaczy w diecie pudelkowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absola

tez bardzo lubie wygodnadiete, jak widac co dobre szybko rozchodzi sie po miescie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele firm kateringowych jednak warto tutaj zastanowić się nad tym czy firma zajmuje się kateringiem na spotkania firmowe czy moze na niewielkie spotkania rodzinne. Dlatego też dobrze jest się z nią skontaktować i zobaczyć jakie ma zaplecze kulinarne:

http://cateringwpolsce.pl/news,169.html

Wybór dobrej firmy kateringowej ma spore znaczenie dla firmy i dla  udanego spotkania. Z uwagi na to, ze wiekszośc osób zwraca uwagę na to jak dobre jedzenie jest serwowane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jungol

Catering detaliczny działa na bardzo podobnej zasadzie jutrznia.pl co wszystkie stacjonarne punkty z tym ze dostawa to jest bardzo duży plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Określ, kogo chcesz zadowolić i utrzymuj te potrzeby na pierwszym miejscu w swoim zamówieniu. Lokalizacja będzie miała wpływ na twoje zamówienie gastronomiczne. W zależności od charakteru miejsca poza wydarzeniem lub imprezy ważne może być przebywanie w przestrzeni z dostępem do kuchni, w której można przechowywać i organizować jedzenie przed podaniem.
http://cateringwpolsce.pl/news,169.html
W przypadku firmy polecam:
poczytać sobie opinie o firmie
zorientować się jakie firma ma zaplecze gastronomiczne
jak również zobaczyć czy firma będzie w stanie zorganizować katering na większe spotkanie firmowe ( bo nie każda firma bedzie w stanie to ogarnąć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia

ja od kilku miesięcy zamawiam catering z wygodnadieta.pl, smaczny i jestem pewna, że posiłki są naprawdę dobrej jakości, moim celem jest schudnąć zdrowo i póki co idę w tym kierunku 🙂 już 3 kg w dół!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli macie problem z nadwagą, to zdecydujcie się na catering https://purefood.pl U mnie to był strzał w dziesiątkę i efekty zadowalają mnie każdego dnia. Chudnę, a przy tym odżywiam się zdrowo i nie chodzę głodna ani nie podjadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony jest to trudny biznes, jak cała gastronomia Z drugiej strony wiele osób korzysta z tego rodzaju kateringu. Tak wieć faktycznie daje możliwość zarobienia dobrej kasy.

Od siebie polecam przede wszystkim pamiętać o opakowaniach na jedzenie:

http://www.portalmedialny.pl/art/81530/jakie-zastosowanie-maja-reklamowki-na-rolce.html

 Na stronie jest opisane, jak wybrac odpowiednie reklamówki do pakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2015 o 12:56, Elka2222 napisał:

Znacie jakieś dobre i tanie cateringi, które dostarczą zdrowe jedzonko na cały dzień? Ponoć bardzo wygodna sprawa i chciałabym spróbować...

To zależy w którym mieście szukasz. Ja na przykład korzystam z cateringu od Kuźni Zdrowia: https://www.kuzniazdrowia.pl/ Start diety jest poprzedzony konsultacjami z dietetykiem. Dieta, która została mi zaproponowana w pełni spełnia moje oczekiwania zarówno pod kątem jakości, jak i ilości jedzenia. Jest świeże, zdrowe i przede wszystkim daje efekty. Spróbuj sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×