Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Stara Panna

Polecane posty

Gość gość

Taki wiek 35 lat. W koło wszyscy po ślubach a jeszcze przed rozwodami, z dziećmi, inny plan dnia. Czy też wam sie koleżanki wykruszają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli taka nie wyszła za mąż lub nie ma faceta to znaczy, że coś z nią nie tak. Fajne kobiety i fajni faceci są dawno zajęci. Wykruszy? To słowo kojarzy mi się ze śmiercią. Skad tys się urwała ?? Tylko mi nie pisz , że mieszkasz z matka i kotem oraz brakuje ci sexu💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne kobiety i fajni faceci są dawno zajęci. xxx Gdyby było tak jak piszesz że te fajne kobiety są zajęte, tak jak ten najlepszy towar w sklepie się szybko rozchodzi, to nie byłoby tylu mężatek zdradzających mężów. A ja co chwilę widzę na forach: "mąż mi się znudził, mam kochanka, mąż mnie nie zaspokaja, czy mam szukać kochanka? itp. " A to wszystko mężatki, daleko przed 30tką. Zwykłe k0\0rwy a jednak ktoś je wziął za żonę. Tak więc nie pieprz bzdur, że najlepszy towar szybko wychodzi za mąż, bo to nieprawda. Kwestia tylko i wyłącznie szczęścia a nie tego, że ktoś był lepszy i dlatego szybko się ożenił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież męża czy zonę ma mnóstwo patologicznych ludzi więc to bzdura, że każdy fajny jest zajety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś musi być nie tak ze starą panną, wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Coś musi być nie tak ze starą panną, wiadomo"-typowo polski stereotyp, nie kazdy mial szczescie znalezc odpowiednia osobe, ja mam znajomych singli, mam malo znajomych w parach, wiec nie patrze na otoczenie tak ze kazdy kogos ma, bo tak nie jest, poza tym to ze ktos ma meza czy zone lub dzieci to nie znaczy ze ma lepsze zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowe tłumaczenie usprawiedliwiając stare panny. Coś powiedzieć trzeba, współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Jeżeli taka nie wyszła za mąż lub nie ma faceta to znaczy, że coś z nią nie tak. Fajne kobiety i fajni faceci są dawno zajęci. xxxxx Krótka odpowiedź. Pier....lisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne ? na czym polegała ich fajność? były mądre, zadbane, wykształcone, bogate, miały zainteresowania , prowadziły się odpowiednio:-) weź się ogarnij, czesto wychodzenie za mąż jest tzw, efektem motyla czyli: ciąża, ucieczka z domu, parcie na welon, sponsoring , bo juz trzeba i chi wie co jeszcze. Poczytaj jak te fajne narzekają na swój los , jakie są teraz fajne dla swoich mężów. Myslenie nie boli wiec dlaczego nie dajesz rady? jakby co ja jestem mężaką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też. 12 lat małżeństwa. Różnie było ale wciąż razem :-) Kompromis, zaufanie, zrozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy przecież na forach poczytać jakie bzdury piszą i co sobą reprezentują niektóre mężatki, jakie są to głupie, puste kobiety, nierzadko pospolite ladacznice zdradzające męża, a jednak jakiś kretyn się z taką ożenił. Dlatego śmieszy mnie takie pisanie, że "lepszy towar szybciej się sprzedaje, czyli lepsza kobieta szybko za mąż wychodzi, a ta co nie wyszła za mąż do 30tki to jest jakaś felerna". Moja siostra szybko wyszła za mąż bo miała 21 lat i co? Po 30tce się mężem znudziła i miała kochanka kilka lat. Kochanek się nią znudził i ją w doope kopnął. Mąż o niczym nie wie. A ja panna po 30tce, NIGDY bym męża nie zdradzała, bo dla mnie ślub to świętość. A jakoś nie mam szczęścia do facetów, nie mam męża. I co ja jestem felerna bo mam 30 lat i nie mam męża, a moja siostra która ma męża i go zdradzała jest wartościowa co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak widac myslenie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbaczamy z tematu. Zaras ktoś wyjeższa , że stara Panna to jakiś popapraniec, któremu trzeba współczuć. Nie wspomniałam, że mi źle samej , w sumie to nawet nie wspomniałam, że sama jestem (tylko niezamężna)Jedynie, że realnie coraz mniej mam koleżanek, żebu bez zbędnego umawiana sie do kina wyskoczyć czy dłużej w pubie posiedzieć......... a tu zaraz jakiś zakompleksiony, burak się odzywa jaka ja napewno jestem nieszczęśliwa. Wal sie... a właśnie, że jestem szczęśliwsza i bardziej spełniona niż duża rzecza osób w małeństwie i zdecydowanie lepiej sobie radzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce wyjść za mąż z miłości albo wcale i tyle... bez ustępstw. A ci co najgłościej krzyczą to w małżeństwie się sami męczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ta jak brigit jones.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc z 14.14---zgadzam sie w 100 procentach,taka po 35 rz i samotna to raczej ma porabany charakter albo jest mega brzydka,pewnie z mamusia mieszka,masakra:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 wiek a takie p****y po świecie chodzą. Każdy układa sobie życie .jak chce .Nie każdy miał ochote łapać męża na dziecko,jak większość .Takie wszystkie szczęślwe ?To po co ten płacz u większości mężatek,że z byle hujem musza siedzieć bo nie mają gdzie iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej to się zająć swoim życiem a cudzym się nie interesować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż to pół biedy, jestem młodsza, ale spokojnie umawiam się kiedy chcę z zamężnymi koleżankami, co innego jeśli są dzieci (do tego nawet mąż niepotrzebny), wtedy najczęściej mogę przyjść na herbatę i popatrzeć jak dziecko macha nóżkami. Inne rozrywki odpadają, bo albo wszyscy sądzą że kobieta musi wiecznie siedzieć przy dziecku albo ona sama tego chce. Mimo to jest to coś całkowicie normalnego, dziwne by było gdyby koleżanki mające dzieci przesiadywały w pubach albo były gotowe jutro jechać na spontanie na drugi koniec kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pobieraja sie w wieku 20+ a po paru latach zdrady i rozwody i to ma byc pozadny maz / zona ?? smiechu warte :D :D sasiad dziewczyne co trzeci dzien tlucze a ta idiotka z nim siedzi, nie dosc ze dala se zrobic dzieciaka to jeszcze go kryje rece opadaja ale mi faja para , rzeczywiscie fajni bo zajeci hahahaha co za bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rok do przodu
stare panny po prostu szukaja ideału którego nie ma, mają wyidealizowane pojęcie o tym jak ma wyglądać związek, nie dopuszczają do myśli że ludzie mają wady, też same swoich jasno nie widzą, pozatym szukają miłości jak w filmach czy książkach o romansach, a takie coś jest rzadkością, po prostu czekają na księcia idealnego ( w ich standartach ), a takich ludzi w otoczeniu nie mają ( jeżeli wogóle tacy gdzieś istnieją ), przykre niestety, ale nie każdy nadaje się do związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAla
tez jestem sama ale wierze ze przyjdzie jeszcze czas iz spotkam swojego zyciowego partnera zwiazek powinien byc oparty przede wszystkim na szczerosci,zaufaniu, a jesli sie kogos kocha to uroda sie nie liczy partner powinien byc takim kumplem, przyjacielem , z ktorym sie bedzie na dobre i na zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa tu kobiety okolo 40tki ktore nie wyszly nigdy za maz ,nie maja dzieci , jak sobie radzice ze swoja samotnoscia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×