Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciekawe osobowości Ero

Polecane posty

Gość Gioo_fanek
W pewnym sensie Giaa masz rację ale żaden Demotywatorów nie przebije twojej ułomności, nawet jej nie udźwignie serwer, ewentualnie BBC i "Niezwykłe upadki". Tutaj nikt nie chce oglądać twoich tzcycków bo dla wszystkich i tak jesteś facetem z haluksami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
want to want me - może troche nakrecila, ale bardzo fajna, otwarta, inteligentna po prostu normalna babka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie nie jesteś 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gioo_fanek dziś Jestem wzruszona. Czym sobie zasłużyłam na takie zainteresowanie? Podejrzewam, że Ciebie też dręczą pewne dolegliwości i szukasz bratniej duszy.. Wiedz, że jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gioo_fanek
Moja Giaa:D przez pewien czas pozowałaś na sumienie f8, krytyka innych i tania kafeanaliza, podobało mi się nawet jak udawałaś mądrzejszą od radia mojej babci:D choć od 14 lat zepsute, podobnie jak ty. Domyślam się , że grube uda, śmierdząca cipka i wielkie haluksy oraz rude włosy pchają cię do takich działań...niestety nie tędy droga rydy Gijatko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Giia fanek :-D:-D:-D:-D:-D mnie Giia kojarzy się z czubem Widmo. Wredna i pyskata 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gioo_fanek dziś No właśnie..Rozgryzłeś mnie. Mało tego: spowodowałeś, że moja samoocena jest jeszcze niższa. Nijak stanąć mi w szranki z tymi, które tutaj zyskują aplauz. Taki los parszywy. Ale Ty zanim zaśniesz będziesz miał poczucie spełnionego obowiązku. To zawsze lepsze niż nic. PS. Pisząc "nic" nie mam na myśli żadnego z Was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie przesadzaj.....Widmo nie jest rudy jak Giia i nie ma penisa jak ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisałaś Giaa post o niczym czyli o sobie:( ile jeszcze takich postów o niczym sobie napiszesz zanim zrozumiesz, że jesteś cieniem forum, nic nie znaczącym głosem śmierdzących bąków jak Smof , Widmo, Wilk i Wanda, przypadkowe nicki o polocie MMatthy...sorry, że zapytam Giaa.....MMatrtha to twoja córka czy tylko ją dokarmiasz w piwnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wreszcie padają jakieś konkretne opinie, konkretne zarzuty. Szkoda, że póki co z pomarańczy, ale zrobiliście krok ku lepszemu. Tylko, że póki co jesteście Łajką a chcecie być Apollo13 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poddaj się Giaa:( ruda kobieta z penisem nie jest w modzie:( chyba, że ładnie śpiewszasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gioo_fanek
Brniesz Giaa w nieznane ci rejony czyli w inteligencję:( Nie podążaj tą drogą bo jest Ci nieznana i Cię zgubi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli kobieta ma penisa, (co jest widocznie zgodne z Twoją fantazją)....to jakie ma znaczenie, czy jest ruda/y/e czy łysa? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ulicy nadal ma jakieś znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grunt Giaa że ty jesteś ruda i tępa:D nie pisz w przerwach między kolejnymi klientami na godziny, niech w tym czasie pisze twoja matka za ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś grunt Giaa że ty jesteś ruda i tępasmiech.gif nie pisz w przerwach między kolejnymi klientami na godziny, niech w tym czasie pisze twoja matka za ciebie GGG Ty jesteś szorstko sympatyczny:) Co do gruntu to nie wiem, dawno nie kopałam, ale jak przyjadę, to pokażesz mi ? :D Sowicie zapłacę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mistrzyni ciętej riposty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czego się tak boicie? Artykułowania własnych myśli ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty rozumiem na tym temacie zupełnie przypadkowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Giaa ty jesteś Koke? Na bank przebrałaś się za chłopa.,Uźywasz podobnych słów jak on rudy rudy rydz...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka ona Giaa jak ze mnie Messi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
God Is an Astronaut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Avek Charlie Matheson?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiś pedałek niedopchany sra sie do Gij. komicznie to wygląda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i po co taki trudny nick wybrałaś? 😭 Jak to odmieniowywać :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×