Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Oddam buty i ciuchy chłopiec i dziewczynka, zupełnie za darmo,dla potrzebującej

Polecane posty

Gość gość

Hej dziewczyny. Mam do addania ciuchy dla dziewczynki ok 10 lat i 5 par butów dla chłopca rozm 33 plus ciuchy na ok 6 latka. Buty oryginalne adidasy,zupełnie za free bo szkoda wyrzucic. Mam jeszcze buty zimowe kozaki dla dziewczynki. Jestem z Wrocławia,odbiór osobisty. Niemam gdzie tego trzymać i będę zmuszona wystawić to na śmietnik czy coś jeśli nikt odemnie tego nie weźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystaw to na gumtree, w dziale oddam za darmo. Nie wyrzucaj. Tam szukają ludzie, którzy potrzebują pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam na tej stronie http://www.zdrowastopka.pl/ ,że nie można pozwolić na to aby dziecko nosiło buty po innym dziecku bo może złe nawyki po nim przejąć, które prowadzą do chorób takich jak zła postawa, płaskostopie i inne, które uzależnione są od butów noszonych przez dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.20 - tak, owszem ale wiesz ile jest rodzin których zwyczajnie nie stać na nowe buty dla dziecka? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dałam ogłoszenie na gamtree ale nie w dziale ze oddam za darmo tylko wszystko dla dziecka. Dostałam tylko odpowiedz od jednej osoby ale z drugiego końca polski. A jest pełno ogłoszeń ze ludzie sprzedają a ja chcę oddać dwie torby za darmo....tyle że nie dałam zdjec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 pary butów firmy Adidas,jedne Fila i zimowe dla chłopca plus ciuchy. Dla dziewczynki jedna duża reklamowa z ciuchami po mojej córce plus tenisowki befado mało używane....to tak dla ścisłości,może ktoś się zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no fajnie ,ale ja nie odważę się tu podać moich danych boję się najzwyczajniej linczu jaka ze mnie patolka że biorę coś za darmo od kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mail kasieczka84@wp.pl Oddam naprawdę potrzebującej mamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×