Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc 42

42 lata i spozniajacy sie okres?

Polecane posty

Gość gosc 42

mialam dotad dosc regularne okresy, 28-30 dni. teraz spoznia mi sie o prawie tydzien. uprawialam seks po owulacji, na 3-2 dni przed spodziewanym okresesm. ostatnie miesiaczki mialam dziwne, wodniste, jakby to sie wszystko juz mialo konczyc... czy jest mozliwosc, ze spoznianie sie okresu jest spowodowane wiekiem i powolnym ustawaniem miesiaczki juz w wieku 42 lat? czy moge byc w ciazy, ale to by bylo bardzo dziwne, zeby zajsc na 2-3 dni przed okresem. mam lekki bol piersi, jak zawsze przed okresem i suchosc w pochwie juz grubo ponad tydzien. moglby mi ktos pomoc i rozjasnic sytuacje? z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość42
test raczej nie wykryjje 7-8 dniowej ew. ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy kiedy się du/pczyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaburzenia hormonalne w tym wieku wszystko mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być może zamykanie się cyklu miesiączkowego, ale przestań się obawiać. Kobiety w Twoim wieku są też seksownie, jeśli nawet nie bardziej. :) Ja byłem z kobietą w wieku 39 lat i do tej pory o niej myślę. Mam 24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w wieku 42 lat urodziłam córke, której teoretycznie nie powinno być (seks przed spodziewanym okresem). Wszystko możliwe, że jesteś w ciąży. W tym wieku naturalne metody planowania rodziny to żadne metody, cykl staje się zmienny i nie ma co liczyć na to, że "zgadniemy" kiedy są niepłodne dni. A tak na marginesie, to ta ciąża i dziecko. to najpiękniejsze co mnie mogło w życiu spotkać (chociaz na początku wcale tak nie myslałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak wyznaczasz sobie dni płodne? Moze miałaś tylko późniejszą owulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mam 43 lata i juz 2 raz w ciagu kilku miesiecy spoznil mi sie okres o ponad 20 dni. Na szczescie sie pojawil bo martwilam sie ze to ciaza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ftrs

Ja rok temu urodziłam dziecko w wieku 41 lat,ale to była planowana ciąża.Późno urodziłam pierwsze dziecko więc dlatego dopiero teraz zdecydowaliśmy się na drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hfd

Teraz coraz więcej kobiet po czterdziestce rodzi kolejne dzieci ,być może chodzi o emeryturę mama 4 plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×