Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niematka polka

Zazdrość o dzieci

Polecane posty

Gość niematka polka

Jestem mamą 3-letnich bliźniaków. Moim problemem jest ich babcia , a moja mama. Chłopcy nie mogą bez niej żyć , ostatnio wszystko kręci się wkoło babci, ja mogłabym wcale dla nich nie istnieć. Jest mi bardzo przykro z tego powodu. Nie możemy nic wspólnie zrobić , bo wciąż słyszę , że chcą iść do swojej babusi . Jakie błędy popełniam , że nie kochają mnie własne dzieci, mimo ,że nie pracuję i poświęcam im każdą chwilę . Jak sobie mam z tym poradzić , nie chcę na siłę zabierać im tego kontaktu, ale z drugiej strony babcia na wszystko im pozwala i coraz ciężej jest coś od nich wyegzekwować.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babcia Jagna
Jestem prababcia i baaaardzo kocham moją prawnusię jest w wieku 10 miesięcy.Owszem wyciąga rączki gdy mnie widzi, ale gdy jestem z małą dłużej niż 2 godziny zaraz szuka swojej mamusi.Wnuczka cały czas przebywa z dzieckiem i bardzo jest za mamą.Wnuczek gdy wraca z pracy wtedy zmienia sie front:D poniewaz taty nie bo jest w pracy.W Twojej sytuacji musisz ukrócic wizyty u babci.Nie będzie dobrze gdy wszystko im wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokój. Dzieci cie kochają najbardziej. Po prostu mają fajnych dziadków z czego powinnaś się cieszyć. A reagują w ten sposób, bo są atrakcją, a ty na codzien. Ja ci szczerze zazdroszczę. I bliźniaków, bo sama mam Tylko jedno i super dziadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×