Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mandragoraaa

opinie o żelu do higieny intymnej iladian

Polecane posty

Gość gość
A na cholere? Gorącej wody w domu nie masz? Wystarczy zwykły żel pod prysznic FA albo Dove albo sama gorąca woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze więcej kryptoreklamy, jeszcze więcej ;) przeczytajcie ten wątek od początku i puknijcie się w głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rapsodka
No ciekawe… dajcie znać jak coś dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam płynu z AA i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka nachalna reklama mnie odstręcza, na pewno nie kupię tego Iladianu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamin out loud
gazowana h20, tez się wlasnie zastanawiam, czy nie zacząć tego iladianu uzywac, bo kocham basen, a wiadomo, ze tam "niespodzianki" pt. grzybica łatwo dostac gratis xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jest23
noooo... infekcje dołu potrafią być męczące, najgorsze, ze latwo je zlapac gdziekolwiek ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brokułowa zupa
dla mnie fajnie jakby zel do intym. lagodzil uczucie pieczenia, swędzenia przy tych wszystkich naszych kobiecych hecach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierrot91
Słyszałam, że jest jednym z delikatniejszych na rynku. Nie próbowałam jeszcze. Warto kupować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sax234
wczesniej mialam skonnosc do powracajacych infekcji intymnych, a dzieki temu zelu iladian mam spokoj w koncu, kupilam jedno opakowanie mam juz go sporo czasu, ale nie zawaham sie kupic kolejny gdy ten sie skonczy :) polecam z calego serca jezeli ktos boryka z podobnymi problemami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia1231
mam 60+ i zaczęłam stosować iladian dla kobiet 40+ i chyba jest nie tak, bo już po 2 dniu podmywania mam jeszcze większe problemy z pieczeniem jak miałam i nie wiem co mam robić i co stosować. P. magister w aptece poleciła mi go ale w moim przypadku nie jest chyba wskazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam zarówno tabletki i żel ,od razu po zastosowaniu poczułam ulgę brak swędzenia i pieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ten żel polecacie tez dla meżczyzn ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola_sz
U mnie 10 dni kuracji gynauxilem i po kłopocie. Obyło się bez lekarza i stresu. Trzeba tylko trzymać się wskazówek według ulotki, aha i najlepiej zakładać je na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na co dzień okolice intymne myję emulsją provag, która chroni przed rozwojem infekcji, regeneruje śluzówkę okolic intymnych i nawilża. Nie zawiera sztucznych barwników czy konserwantów, dlatego nie podrażnia. Taka profilaktyka u mnie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE KUPUJCIE TEGO BADZIEWIA. Skusiłam się reklamą i to był mój błąd ponieważ dobre produkty reklamują się same.Po zużyciu ok. połowy opakowania dostałam pieczenia, swędzenia i upławów. Nie widziałam co jest grane ponieważ nigdy nie miałam takich problemów. Zaczęłam analizować przyczyny i odstawiłam żel. Po ok.tygodniu wszystko wróciło do normy. Ten żel zamiast eliminować takie objawy - powoduje je. Jeszcze takiego dziadostwa nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strasznie podrażnia i zamiast przynosić ulgę powoduje jeszcze większy dyskomfort, nie polecam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda ,po dwutygodniowym stosowaniu żelu Iladian dostałam uczulenia ,pieczenie i swędzenie , to jakaś masakra.Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piecze i swędzi. Jak dla mnie - koszmar za pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muyloco
Witam, nie płacą mi za reklamę tego żelu, piszę z góry :) jak dla mnie jest idealny, nawilża, chroni, jest wydajny ale ja za niego w mojej aptece place 20zl :/ ale mimo to jest warto, wiadomo że każda kobieta inaczej reaguje aczkolwiek ja jestem bardzo wrażliwa na wszystko a ten żel daje radę. Szukam jakiegoś zamiennika ponieważ za granicą nie mogę go nigdzie dostać a z wysyłką ciężko teraz, polecacie coś może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na powiem tyle: bylam zadowolona z żelu po stosowaniu 2 opakowań. Wczoraj otworzyłam trzecie i... kompletne rozczarowanie: pieczenie, swędzenie - nie wiedzialam, o co chodzi. Zastanawiała mnie jednak konsystencja żelu - o ile 2 poprzednie opakowania były delikatnej żelowej konsystencji, o tyle z opakowania kupionego za trzecim razem doslownie... wylała sie woda, a zapach przypominał zepsute zioła. Szkoda, ze zauwazylam to po użyciu, bo wizyte u ginekologa mam teraz jak w banku, infekcja/mocne podrażnienie jak nic... Nie polecam, wiem, ze to tylko 1 opakowanie, z dwoma wcześniejszymi bylo ok. Ale jednak... jakis standard jakościowy nie został dotrzymany. Fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjj
Mam uczulenie po nim;/. Nigdy wiecej, ladny zapach to tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANTY ILLADIAN
NIE KUPIE GO i nie skuszę się ze względu na agresywną reklamę!!!! Jak słysze słowo illadian robi mi się niedobrze: "Niech pani zapamięta, bla bla bla...." Od lat jestem wierna FACELLE z Rossmanna, łagodny, nie zawiera SLS - REWELECJA. Dobre produkty nie potrzebują reklamy, same się bronią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nazwałbym żelem, raczej płynem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojemnik w którym jest to porażka w ogóle nie odpowiedni do konsystencji płynu po użyciu cały dopaćkany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×