Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wampirka89

Wybielanie zębów w domu

Polecane posty

Gość gość
to uzywaj elmexu i wciagaj cyjanki i inne trutki na karaluchy do krwi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba nie ten wątek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wampirka89
No właśnie! Bezszczelna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
soda, soda i jeszcze raz soda, ewntualnie z H2O2 badz z olejem kokosowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczę, nie miałam pojęcia o taki sposobie wybielania zębów, musze spróbować... Ale to tylko wybiela, czy też myje? Może ktoś cos więcej na ten temat napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w ten sposob codziennie myje, a ze sie zeby wybielaja, to "jest efekt uboczny" takiego mycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 10:49 bezczelny imbecyl. takim tonem i takimi prostackimi odzywkami to mozesz sobie u ciebie w patologicznej rodzinie sie porozumiewac. wooon do obory prostaku!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no może sobie u Ciebie (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wampirka tak jak ty sie odnioslas, tak i tobie odpowiedziano. ta osoba po prostu podala interesujacego linka, z usmiechem i w dobrej intencji. a ze nie zupelnie na temat, to nie znaczy, zeby wypasc z brudnym ryjem i na nia nawrzeszczec. swoje metody komunikowania sie pozostaw u ciebie w domu, bo z pewnoscia taki macie zwyczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skórka od banana. Mówię całkiem serio. Oczywiście stroną wewnętrzną skórki. Efekt gwarantowany. Oczywiście nie za 1 razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to, że ma żółte zęby nie znaczy, że ma brudny ryj. troche szacunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten, kto nie ma szcunku do innych, nie moze oczekiwac szacunku w stosunku do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli zdecydujesz się wybielać zęby w domu to warto zapytać farmaceutę w aptece o jakąś dobrą pastę do zębów z właściwościami wybielającymi. Ja kupuję w aptece (http://www.aptekamirowska.pl/) taką typowo leczniczą, bo mam nadwrażliwe zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto pytać farmaceutów. Ja mam taką swoją zaufana aptekę w Pułtusku (http://aptekapultusk.pl/), gdzie zawsze wszystkie leki kupuję i pani mi poleciła dobrą pastę, delikatną dla zębów, ale wybielającą. W połączeniu z dodatkowym wybielaniem u dentysty, efekt naprawdę genialny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jeszcze jakieś linki aptek ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tak, tylko czekamy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie lepiej jest moim zdaniem słuchać w tych sprawach dentystów bo tak jak w każdym innym przypadku eksperymentując na własną rękę można sobie zaszkodzić. Ja zdecydowałem się na pastę Supersmile, o właściwościach wybielających i bardzo sobie chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5_monika
ja na sobie nie eksperymentuję, a już na pewno nie pastą Supersmile, wystarczy poczytać skład. O swoje zdrowie dbam sama i nikomu nic do tego. Ja używam sody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myje soda kilkanascie lat zanim jeszcze nie bylo boomu na ekologicznosc. Zeby mam takie, ze sama dentystka mi mowi, ze maja piekny, naturalny odcien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie polecam wybielania zębów sposobami domowymi, można tylko pogorszyć sytuację, ja wybielałam u dentysty, rewelacja.. Ewentualnie paski wybielające, podobno dobre są w Rossmanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram wybielanie soda i woda utleniona, badz olejem kokosowym. efekt - rewelacja. i to za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LjakLudmiła
Ja od zawsze miałam żółtawe zęby, bo piję kawę litrami i kopcę papierosy jak smok :P Niedawno zrobiłam kurację wybielającą System 5 dni od Białej Perły i do teraz nie mogę jeszcze uwierzyć, że mam tak ładne zęby po dwóch tygodniach. Kiedyś zamówiłam z Internetu takie nakładki ze światłem fioletowym i zęby nie dość, że były tak samo żółte, to jeszcze dziąsła bardzo wrażliwe, czego nie ma po Białej Perle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Metody domowe są niebezpieczne. Pasty do zębów wybielają na "chwilę". Ja wybieliłam swoje zęby Metodą Martuni, szybko i bezpiecznie, efekt powalający :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mycie pastą zrobioną z sody, olejku z drzewa herbacianego i oleju kokosowego - olej kokosowy wybiela. Plus porządna szczotka do zębów - ja mam akurat Panasonic elektryczna i uważam, ze lepiej doczyszcza zęby niż zwykła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam, bo jak się skusisz na jakiś domowy sposób to tylko sobie możesz zaszkodzić. Moim zdaniem jak chcesz mieć białe zęby to najlepiej się wybrać do dobrego gabinetu. Ja wybielałam z Galerii Uśmiechu za pomocą specjalnej pianki Prevdent. Efekt naprawdę świetny, poza tym na sam koniec dostajesz specjalne serum, które zęby odżywia i sprawia, że wyglądają na bardzo zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×