Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość TadzioN

wózek widłowy

Polecane posty

Gość TadzioN

Opony do wózków widłowych- można kupić tylko w sieci? Znalazłem tylko firmę Prestige Tyres. Ale prawde mówiąc wolałbym kupić w normalnym sklepie niż w sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakispracownik2
Dla tego warto kupować nasze krajowe wózki widłowe ponieważ ich jakość jest bardzo dobra ja kupiłem dla swoich pracowników http://tor-industries.pl/ i mówią że praca jest dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Części i serwis macie w http://www.ipz.com.pl/ z Kołbaskowa z okolic Szczecina. Firma również wynajmuje i sprzedaje wózki. Z naszej strony 100% zadowolenia z jakości ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opony do wózków można kupić w każdym sklepie z oponami do wózków widłowych 😄

Najlepiej szukać czegoś w swojej okolicy, np. serwisu, który jednocześnie taką oponę zamontuje na felgę. Taki montaż różni się nieco od zakładania opony samochodowej, szczególnie gdy mówimy o oponie pełnej (tzw. superelastycznej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość101

Wynajem, sprzedaż i serwis wózków widłowych będziecie mieć w HM Serwis z Katowic hm-serwis.com.pl/ Bardzo w porządku firma, dobry wybór, dobre ceny, dobra obsługa klienta. Ja jestem zadowolony w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wika

Polecam skontaktować się z firmą www.maglo.com.pl profesjonalne doradztwo i miła obsługa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Witam,

Polecam firmę www.maglo.com.pl Bardzo miła i szybka obsługa oraz profesjonalne podejście do klienta. Firma oferuje wiele różnorodnych modeli wózków widłowych, m.in.:

- wózki widłowe spalinowe,

- wózki widłowe paletowe elektryczne podnoszące,

- wózki widłowe paletowe elektryczne podnośnikowe,

- wózki widłowe czołowe elektryczne,

- wózki widłowe elektryczne wysokiego składowania,

- wózki widłowe systemowe,

- wózki widłowe do obsługi dłużyc.

Pracownicy firmy z pewnością pomogą z doborem odpowiedniego wózka do potrzeb klienta. Z pewnością nie trzeba będzie po zakupie wózka z tej firmy szukać serwisu, który sprzedaje opony, ponieważ wózki są bardzo dobre jakości.

Pozdrawiam

Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma MovinCar https://movincar.pl/  sprzedaje różne wózki widłowe, jak wózki paletowe, wózki podnośnikowe, wózki elektryczne i spalinowe. Dobrze wyposażają hale w niezbędne maszyny, przygotowują całą flotę, aby praca była szybka i wysokiej jakości, zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×