Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to już plaga odebrań dzieci

Narysowała gołego dziadka i sąd zabrał ją rodzinie

Polecane posty

@ 9:58 No wlasnie. To taki wiek. Jeszcze 15 lat temu bylo nie do pomyslenia by zabrac matce dziecko, bo to zachowuje sie adekwatnie do swego wieku. Moze niedlugo zaczna zabierac noworodki karmiacym matkom? Bo noworodek jak jest glodny to placze. A skoro placze to kurator sadowy uzna, ze dziecko widocznie czuje sie nieszczesliwe i trzeba bedzie oddac je do "lepszej" matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RODZINA ZASTEPCZA TO SPOSÓB NA ŻYCIE !!! To dlatego coraz wiecej cwaniaczków zakłada rodziny zastepcze bo dostają pieniądze od państwa. PROSTE, O CZYM TU PISAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ehh szkoda słów jakie prawa wprowadzają :( aby tylko rozbić rodzinę :( niedawno medialne "afery" na księży i wszyscy to łyknęli a teraz dobierają się do rodziny :( módlmy się o to aby PiS miał większość w rządzie bo inaczej te lewackie ustawy rozplenią się jeszcze bardziej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś co ma wspolnego jednen obrazek narysowany przez dziecko z pedofilami w sukienkach, ktorzy przez lata wykorzystuja dzieci i sa na to dowody i ofiary ktore sie zglaszaja? Nie widzisz roznicy? To moze jesli kolejny bedzie mial sprawe o pedofilie poslesz do niego swoje dziecko, zeby nam udowodnic, ze jest niewinny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe skąd mała wiedziała jak wyglądają genitalia dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zaczęło się od małego rysunku, który powstał w przedszkolu. Sara narysowała mężczyznę z wielkimi genitaliami i powiedziała, że to dziadek. Zaniepokojona przedszkolanka zawiadomiła dyrekcję, a ta wezwała na dywanik matkę dziecka. BARDZO DOBRZE zrobiła. Taka powinna być reakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też tak uważam, że trzeba reagować, chyba, że i rodzice i dziadkowie są naturystami wtedy mnie to nie dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za glupota
Czyli jak moje dziecko narysowalo kiedys psa ze skrzydlami to nauczycielka powinna zawiadomic sluzby weterynaryjne, ze u nas w domu prowadzone sa nielegalne przeszczepy na zwierzetach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko zostalo zabrane bo matka na czas dochodzenia miala nie zostawiac jej u rodzicow. Oloala to, dlatgo zabrali dziecko. I tak, to jest powod do zmartwienia, ze male dziecko rysuje dziadka.z wielkimi genitaliami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ks. Dariusz Oko przytoczył statystyki dotyczące pedofilów w k/ościele. - Tak wiele mówi się o k/siężach, tymczasem w mojej diecezji na 2200 księży tylko jeden jest skazany za pedofilię. W ostatnich 10 latach skazano za pedofilię w Polsce ok. 6 tys. ludzi, z czego tylko 27 księży. To jest mniej niż pół promila - podkreślił Oko.- Na tysiąc pedofilów, którzy siedzą w więzieniach 400 dopuściło się pedofilii homoseksualnej. To są mężczyźni, którzy gwałcili tylko i wyłącznie chłopców - dodał. I I podawał przykład pedofilii poza Kościołem. -Jak się ściga pedofilię przykładem jest pan Polański. To jest mężczyzna, który zapewne miał bardzo wiele kobiet, może dziesiątki, jeśli nie setki. Ale jako narkoman seksualny, który ciągle chce innych wrażeń, sięgnął po dziecko. Bronił go sam pan Wajda - powiedział ksiądz. I I wyliczał dalej: - Kiedy była wielka afera na dworcu głównym, specjalna komórka CBŚ odkryła, że w centrum Warszawy działa szajka pedofilów, która biedne dzieci uciekające z całej Polski do Warszawy, zgarnia dla wysoko postawionych pedofilów w Warszawie. Mówiono tam o wysoko postawionych osobach. Grupę policyjną rozwiązano i sprawę zamieciono pod dywan - zauważył duchowny. I - Doskonały jest tylko na bóg. Ludzie błądzą i grzeszą, również my księża. Ale widać, że także dzięki akcji mediów ci przestępcy są o wiele surowiej ścigani. Fałszywa solidarność zawodowa jest wszędzie i trzeba z nią walczyć -dodał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PW 1939
Bo to byle pretekst zeby zniszczyc rodzine wartosci hazarsko-zydoaska mafia wkoncu sad rodzinny to najwieksza organizacja przestepcza tylko my mamy wartosci wiemy skad jestesmy trzeba to zabic w tych dzieciach wpuscic uchodzcow wprowadzic chaos i zniszczyc historie i ludnosc Polski bo niestety jest chrzescijanska jeszcze. Z obaczcie ksiazki szkolnictwo wpaja sie nieprawde celowo zniszczyc to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doprawdy nie rozumiem skąd tak głębokie przekonanie o niewinności podejrzanego skoro (podobno) żadnego poważnego śledztwa nie było. Naprawdę myślicie że Norwegom czy komukolwiek zależy na chowaniu dzieci z polskiej patologii? Dzieci z rodzin, w ktorych UDOWODNIONO molestowanie i przemoc czekają latami na adopcję. Gwałt na kilkulatce to poważne przestępstwo dlatego nie należy ignorować podejrzeń (nikt przecież tego dziadka na razie nie ukarał bez dowodów) a nie czekać aż znajdzie się bezsprzeczny dowód w postaci rozoranego o***tu. Gdyby matka zastosowała się do zaleceń kuratora nikt by rodziny nie "rozbijał".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarny Księżyc
Nie chodzi o to czy było tak tylko o absurdalną interpretację😠.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiertalam cie kuro
@ gość dziś Gdyby matka zastosowała się do zaleceń kuratora nikt by rodziny nie "rozbijał" x Tępa głupia kretynko, od kiedy to kurator ma prawo ograniczać rodzinie kontakty z własnym potomstwem? Prawo jakiegokolwiek ograniczania praw obywatelskich czy rodzinnych ma tylko i wyłącznie sąd i to dopiero po przeprowadzeniu procesu i udowodnieniu komuś winy. Zrozum kurfo głupia, że nie wolno aby jakiś tak samo głupi jak ty kuratorek na podstawie własnego widzimisię miał prawo bez sądu i procesu odmówić dziadkowi kontaktu z wnuczką. Zrozum kurfo, że albo żyjemy w państwie prawa, albo nie, albo przestrzegamy reguł, albo tylko udajemy, że przestrzegamy a w rzeczywistości urzędnicy mogą wszystko. Nie wiem szmato czy masz dzieci ale wyobraź sobie, że jakiejś urzędniczce ubzdurało się, że pewnie jesteś lesbijką, a skoro lesbijką to najpewniej molestujesz własną córkę. I ta urzędnicza mówi twojemu mężowi: Niech pan ograniczy kontakty żony-lesbijski z dzieckiem albo przyjadę i zabiorę wam dziecko. Jak byś się szmato poczuła? Otóz podobnie czuje się teraz rodzina odebranej dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tepa kurfa z 17:4 chyba zrozumiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* mialo byc z 17:44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie na to że jestem od zawsze samotna i sama mieszkam z córką i ją wychowuje. W wieku 5 lat znalazłam u niej notesik z różnymi aktami seksualnymi. Byłam w szoku. Jedyne wyjaśnienie jest takie że często zostawiałam ją przy komputerze samą. Może wyskoczyła jej jakaś reklama z seks stronką? Może weszła jakoś w historie i otwarła niedozwolone strony które oglądałam często w nocy? Jestem zdziwiona że dziewczynka nie została przesłuchana ani zbadana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wpadło Ci do głowy żeby dziecko o to zapytać? Gdybym miała podejrzenie, że moja malutka córeczka jest wykorzystywana seksualnie to sama błagałabym policję o wyjaśnienie sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:53 lecz się patalachu. Masz problem natury emocjonalnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarny Księżyc
Ja nie mam potomstwa ale to nie znaczy że do mnie nie docierają te absurdy:O.Dla mnie jest oczywiste-ci co takie numery odstawiają od razu powinni być wylani z roboty.Nawet same przedszkolanki za nadgorliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to syjonisci udajacy Polakow maja niszczyc dzieci zeby nic z nich nie bylo banda nowotworow zobaczcie do jakiego stanu doprowadzili ten kraj teraz sie za dzieci biora a goj ma z********ac do smierci dlatego te sadowe k***y maja immunitety zeby nie mozna bylo nic zrobic celowe dzialanie wymierzone w ludzi a co wyprawiaja te k***y stare w sadach rodzinnych nawet potrafia pomowic rodzica na sali rozpraw wiekszosc advokatow to zydzi jak i sedzaiowie jedna klika maja gotowe protokoly przed sprawami juz gotowe jakby sie czlowiek nie bronil sedzia zrobi co chce taka demokracja takie prawa czlowieka getto nam zgotowali we wlasnym kraju a ile sedziowie zarabiaja 10tysi w zwyz i goje biegaja im kase nosic sami sie niszczac ale maja ubaw faktycznie tylko wam wode dac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×