Gość Renia22 Napisano Wrzesień 2, 2015 Hej. Są tu może osoby, które pracowały w Wólczance lub Vistuli ? Jak wyglądają tam realnie zarobki ? Jak wygląda sytuacja z prowizją od sprzedaży ? Pytanie kieruje szczególnie do osób pracujących w dużych miastach i salonach w których faktycznie jest spory ruch. Będę wdzięczna za każdą odpowiedź :) Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach